Alte știri din fotbal
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
0
Panduru l-a scuturat pe jucătorul Craiovei: „S-a mai grăbit, nu se termină fotbalul în seara asta”
0
Cristi Dulca și Raul Rusescu au „negociat” topul jucătorilor Craiovei: „Buni de tot anul ăsta!”
0
Remarcații lui Emil Săndoi, campion în '91, în sezonul de titlu al Craiovei: „Bancu a făcut legea!”
0
Știri din fotbal internațional
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Epopeea infracțională a lui Costin Oprea, „mitomanul iscusit” care s-a ...
Libertatea
Am inteles ca, dupa ce apare motivarea deciziei de la ICCJ, o sa aveti voie sa va numiti Zdeaua si o sa va puna pe sigla un pinguin cu un caras in gura. Ce, nu e bine? La cat sunteti de prosti, nici nu o sa va dati seama... :))
CSF? Și câinii și rapidiștii au fcsbistii lor! NCSF! :-)))
Are nevoie de ochelari, da-l in colo! Sunteti atat de mici ca nimeni nu va mai vede. Si eu, abia va nimeresc cand dejectez... Mici de tot! Referitor la echipament, ca sa va recunoasca toata lumea, a zis Miu ca va pune emblema noua ca sa aveti identitate total diferentiata de aia din Berceni si de restul lumii. A zis ca dupa ce iese motivarea de la ICCJ si va exista baza legala ca sa incepeti sa dispareti, va pune o noua sigla pe tricouri. Cica va pune niste pinguini (ce sunteti) cu un caras in gura (mic, de la Talpan, tinut de mana lui Gigi)... Prostii satului! :)))))
Nu mai, tartane, 13000 au fost locuri ramase libere, ca astia sunteti voi toti, suporterii *** ! Daca era meciul in weekend, cred ca veneau mai multi dinamovisti decat voi, la meciul vostru de acasa... Era cat pe ce! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai inteles prost. sau mai bine zis nu ai fost capabil sa intelegi. pofta buna la carasi, bibani, tipari si alte vietati pofticiosule !!!
deci dupa aritmetica ta creata de gigel zecesebist 13k locuri au fost zona tampon?
Scrie pe stema de pe tricouri: Steaua București. Nu știi sa citești sau ai nevoie de ochelari!?
Esti tu boland. Ai fost la stadion? Eu am fost si a fost arhiplin, minus zonele tampon, care insumeaza 6 mii de locuri. Rezulta exact cum a anuntat Steaua pe FB oficial: 25.000 de spectatori, dintre care 20.000 de stelisti. 20.000 de stelisti intr-o zi de marti, Liga a 2-a, probabil fara drepr de promovare. Stiu ca doare, dar suntem multi. Voi ramaneti cu cei 42 de abonati :))!
Stadionul are capacitatea maxima de 31000 de locuri, nu 23000, bai Eistein!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.