Alte știri din fotbal
Cutremur la un club din Superligă: „Jucătorii au cerut să plece!” » Dezvăluiri uluitoare: „Antrenamente pe teren de minifotbal”
0
Csikszereda se impune „italienește” cu Metaloglobus » Formația din Pantelimon este condamnată la retrogradare, iar postul lui Mihai Teja este în pericol
2
UTA - CFR Cluj, meci cu implicații uriașe la play-off » Gol anulat în minutul 3
1
Când se pun în vânzare biletele pentru Turcia - România » Prețul unui tichet
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
:))))) papagal, ca orice gigist. Ma bucur ca ti-a dat cosmar replica asta, dar ai luat-o de la mine: nu va mai primim alaturi de STEAUA, dupa ce clona FC FaciCeSpuneBecali 2003 da inevitabilul faliment. De ce doar sa copiati, imitati, furati stiti? Clona ta copiaza identitatea originalului, tu copiezi replici... asta e nivelul, atat puteti. Sunteti 42, in zilele bune, apropo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ia mai bagă o "prezicere" de-asta, de baba vanga dă cartier, să ne mai râdem
Băi boss! Nu prea pricepi cum sta treaba, este? Tu ești de partea celor (300) care au ales greșit. Știu ca te doare dar o sa stați in B pana vine un ministru *** care o sa zică "stop cascaval". Știu ca nu va puteți întoarce dar ghici ceva... Bă, NICI NU VA PRIMIM!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
numele oficial a fcsb-ului care e? dar culoriile)) dezinformatorule de meserie, tov. col, ViorelPredosanu, pe Ilie Iliescu l-ai trecut in rezerva, gabiZahiu ce mai face? dar antonPan
Are dreptate gogosare, Steaua a fost si este la armata!
Umilitii minerilor din Karagandy au cea mai mare boala pe STEAUA, sunt anti-stelisti convinsi, prin definitie.
Tot pe gsp, ***, tot pe gsp? Un articol cu cosmarul tau, STEAUA, nu ratezi :)). ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***. ai cam rarit-o dupa ce a retrogradat dinamo. p.s.:ai spus ca dispari daca clona csa nu joaca barajul,am spus ca este o clona si de aia nu joaca barajul. qed.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))))) am vrut sa văd cum mai ești dar tot proasta ai rămas Dumbravito
FORZA STEAUA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.