Alte știri din fotbal
Mircea Rednic și-a anunțat revenirea în antrenorat: „Sunt în România, am avut ceva discuții”
0
Ioan Ovidiu Sabău, în negocieri avansate cu Farul
2
Ultimele informații despre situația lui Kennedy Boateng! Cum se mai simte și când se va afla cât va sta departe de gazon
0
Soția lui Dan Șucu dezvăluie cum s-a implicat acționarul Rapidului în speța accidentului provocat de Keita: „S-au strâns oamenii și au început să țipe la el”
4
Știri din fotbal internațional
Cum l-a umilit Tottenham pe antrenorul Igor Tudor » Gestul făcut pe la spatele său de oficialii clubului chiar în ziua meciului cu Atletico din Liga Campionilor
1
Marian Barbu, delegat la meciul lui Andrei Rațiu din Conference League
0
Fostul rebel de la Manchester City, reținut pentru agresiune fizică: „Victima a fost transportată la spital”
0
Walter Zenga știe de ce are nevoie Cristi Chivu la Inter: „Avem de unde alege”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Planul diabolic cu care Iranul poate ruina lumea cu toată opoziția SUA. ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Adica tot un *** la rusi! Trebuie sa fii o rusine de om sa fii "trumpist"...ce de ckt suna,asa cum esti si tu!Oare esti mai *** decat Trump? Mintiti la fep de mult? La fel,cum de tine pamantul asemenea sc.ursuri?Cum se numeau suporterii echipei de fotbal inainte ca echipa sa se numeasca Steaua?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai scris mult și prost: eu sunt trumpist! Dar in mintea ta alterata de fcsbism sunt sigur ca e fix totuna, așa-i?! :-)))
Iar tu esti un comunist pro Putin si pro Rusia! Tu esti fraierul ala care trage cu rusii,dar la ce sa te astepti de la unul care sustine echipa de bugetari trantori la stat,care stau cu mana intinsa la pomana statului? Ratati ca astia asteapta doar pomana de la stat si si-ar vinde tara rusilor ca sa fie condusi de Putin,asa cum e Belarus-ul! Astia nu pot fi numiti oameni si ma repet,cum oare ii tine pamantul,sau Dumenzeu in viata? De ce nu-i ia de pe lumea asta ca tare bine ar fi fara *** comuniste putiniste ca astia,fara trantori care asteapta bani de la bugetul de stat pentru mici si gratare dupa amicale! Du-te bai in Rusia cu tot cu Georgescu tau,Sosoaca si travestitul ala de Simion! Comunist infect atarnator la banul public,iubitor de rusi!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cat de lipsit de minte sa fii sa sustii la alegeri oameni precum georgescu? Cine e georgescu? Un incult, fost secu, un sarit de pe fix, un mincinos, un produs al sistemului vechi, o fosta sageata a FSN ului. Cum sa sustii asa ceva, un asemenea sarlatan, trebuie sa fii lipsit total de fiscernamant, de neuroni, e ceva incredibil.
Asa, si ce aflăm nou și interesant din acea înșiruire de truisme?! În afară, desigur, de faptul ca doar unul fără creier ar apela la AI pt a i se spune ca iarba e verde și apa udă … Este efectiv comentariul unui elev slab de clasa a 5-a pe baza unui text însoțit de poze. Așa ceva?! :-))))))
Păi tu ai impresia ca Potra făcea ce făcea prin Africa fără știrea Statului Roman?! Nu știa de kg de aur și milioanele de euro/dolari din declarația lui de avere depusă când a candidat la postul de consilier local în Mediaș pe listele PSD?! :-))) Greșeala lui e ca a ales un candidat care nu era pe placul sistemului, pt ca in politica era de multă vreme deja.
Un comentariu lăsat de unul atât de deștept încât nu e nicio mirare ca e fcsbist! Lăsând ca ne aflăm acum la “regim hibrid” între Lesotho și Papua Noua Guinee, dar ieri, de bine ce e conduc “pro europenii” țara, Moody’s ne-au retrogradat perspectiva la negativ.
Daca ti reunesti neuronul cu cei 5 care ti au apreciat comentariul, poate strangeti de vreo 3
Mergeau la "antrenament".Rapid vs FCSB este doar un amical,asa de antrenament , ptr ca finala se joaca la CCR.In cazul in care CCR il interzice pe Simion , " suveranistii" inchiriati de AUR sa faca scandal. PS.Pe amărăstenii acestia cu petarde , ace ,brice si carice i-au dibuit imediat, dar pe Potra care-si construise Deveselu 2.0. acasa nu l-au "vazut "pana cand nu a inceput scandalul cu CG. Daca nu se baga in politica , Potra isi tragea si focoase nucleare, deveneam putere nucleata fara sa stim. Halal servicii de informatii mai are țara!
Erau mercenarii lui Talpan! :))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.