Alte știri din fotbal
Runda 4 din Liga 2 » Chindia Târgoviște - CS Dinamo deschide etapa: echipele de start
0
Petrolul - Rapid, mari orgolii și medicament! Lotul giuleștenilor pentru meciul de la Ploiești
0
După tragerea la sorți în Cupa României, Florin Niță a dezvăluit ce l-a sfătuit pe Târnovanu: „Eu vorbesc mereu cu el”
0
Andrei Nicolescu vrea revanșa în Cupa României: „Este unul dintre obiectivele de anul acesta” + Ultimele detalii despre noul transfer de la Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho: „Sezonul pentru Real Madrid nu va fi un succes dacă nu câștigăm un trofeu”
0
Chivu, anunț despre transferul lui Lautaro Martinez: „Suntem bucuroși că are oferte... Dar nu există dubii”
0
Toni Kroos și-a desemnat favoritul pentru Balonul de Aur
0
Șucu transferă un jucător suspendat în Anglia pentru rasism! » Atacantul are 5 goluri la națională în 2026
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
4
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cum s-a adaptat Ucraina după distrugerea a 53% din infrastructura ...
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
tu ai...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu stai non stop ...ba prostule hai sa facem print la nr de postari ...care are mai multe nu mai intra pe gsp ...vrei ???
Un fotbalist de toată jena. Nu cred ca va mai prinde ușor un contract în România))) Bine ca a plecat plângăciosul)) Sper sa îl vad pe șantier în curând pentru caracterul infect de care dispune))
Faptul ca stai 24 ore pe site si faci Glume de care s-ar rușina si un copil de 4 ani te transforma in prostul suprem
Era văzut mare sculă și deja la 28 de ani ,sa cam dus Filip.Educatia primita, este problema.
Dacă stă pe capul lui, în caz că are nevoie la toaletă, cum procedează biata găină?!
Mi-a smuls o lacrima..... DISPARI NESIMTITULE!!!!!
Fă lucruri frumoase în alta parte, numai tu știi cum... Ca la Dinamo, n, ai făcut nimic. Decât scandal.
Cel mai slab fotbalist care a evoluat in liga 1 !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.