Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
:))))))) uite-l ma si pe aripel:))) eujenia74pandispan , postacul lui basescu care ne face de ras pe noi oltenii pe toate site-urile , acest mascaltone in scaun cu rotile care sta si debiteaza prostii toata ziua:))) bai c10r01 galvanizat ia zi ai prins-o pe muata cand era posta la 5 olteni ?:))
se poate scrie asa 'eu revenii" doar cand e vorba de perfectul simplu..
taci analfabetule!are dreptate!
tardelule e o eroare gramaticala, mi-o asum , dar tu esti prost de bubui dovada CA CAsti gura la ce debiteaza mititelu :)))
amice,Viorel Ilinca si Constantin Popeci i-a vandut societatea lui Netoiu cu datoria aia ..apoi lui Dinel Staicu ..iar Dinel ,boovanului!.toti,dar toti au incercat sa fenteze cei 300.000 de euro ce i se cuvenea lui Euro Expo.si cand cumperi o masina la mana a 2-a verifici sa vezi daca are plata la zi impozit,etc.
Cand o sa inveti si tu limba romana sa aprinzi o lumanare. ``revenii``cum ai scris tu se scrie corect cu un singur i adica ``reveni`` Se poate spune asa ``eu revenii`` doar cand e vorba de perfectul simplu
Ma faci pe mine boovean? :))))) Esti amuzant!
Ok, eu unul nu stiam si nu ma interesa asta. Eu credeam ca discutam despre posiblitate (ipotetica insa) de a se forma o echipa a suporterilor, o echipa cu mii de actionari, pe modelul Benficai (de exemplu).
bouvene hai sa-ti zic eu, stema asta cu leul in 2 luni va revenii adevaratei Universitati , e proces pe rol al firmei care are de recuperat cei mai multi bani de pe urma falimentului echipei lui mititelu. firma asta a cerut ca stema sa treaca inapoi la S.A-ul lui mititelu ca sa poate fi valorificata adica vanduta :) o sa o luati din liga 6a cu stema .. ia ghici? cu capul ala mare al lui mititelu urcat pe bodiguardul sau calu ' o sa fiti centauri luavash in paula de scla veti:)))))))))
cine-i mititelu ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.