Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
cine va mai sustine echipa lu niculae?
hai sa traiesti bai ,,malai mare'' ai si tu 3 punce avans si te-ai zgariat pe palmares! despre promovarea csm-ului....se v-a intampla si atunci v-om fi , ce am mai fost !SPAIMA CAPITALEI ! asa ca mai kkmk ( a se citi caca maca)ne intalnim in liga 1 !
"vre-o"...copile invata limba romana si lasa tu fotbalul pentru baietii mari......... PETROLISTII MEI haideti in strada pentru a recupera ce este al nostru Petrolisti din toate colturile uniti-va! Veniti in fata primariei, vineri 9 ianuarie, de la orele 17 sa ne sustinem cauza. Campania "Petrolul e al nostru" e pe cale sa devina masina de bani a unor oportunisti nemilosi.IN NUMELE PETROLULUI - IESITI IN STRADA .Mitting-ul este autorizat de primarie si mizam pe aportul vo
sa treci pe la Ploiesti sa inveti sa scrii cuvantul "vreo"...
cred ca va strangeti vre-o 5 gazari
esti un antrenor beton nu ai prins nici un contract...dar altceva am de spus: "Petrolisti din toate colturile uniti-va! Veniti in fata primariei, vineri 9 ianuarie, de la orele 17 sa ne sustinem cauza. Campania "Petrolul e al nostru" e pe cale sa devina masina de bani a unor oportunisti nemilosi.IN NUMELE PETROLULUI - IESITI IN STRADA .Mitting-ul este autorizat de primarie si mizam pe aportul vostru"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.