Alte știri din fotbal
Bănel Nicoliță a identificat slăbiciunea celor de la FCSB: „Nu mai este problema portarului”
0
Portretul lui Filip Stojilkovic » Cum joacă și ce calități are noul atacant de la Rapid: „E un fotbalist complet. Partizan l-a vrut”
0
Promisiunea lui Dan Petrescu, după ce Gigi Becali și MM Stoica s-au vorbit să îl aducă la FCSB
0
Mihai Pintilii intervine în cazul lui Ștefan Târnovanu: „Este vina tuturor”
1
Știri din fotbal internațional
CFR Cluj - Tromso, duel cu vikingii în turul 3 preliminar de Conference League » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Un nou record doborât de Lionel Messi: a devenit cel mai bun marcator din istoria competiției
0
KuPS - Universitatea Craiova, turul 3 preliminar de Europa League » Echipele probabile: fostul mijlocaș din Superliga, anunțat titular la gazde
0
PSG, bătută măr cu o săptămână înaintea Supercupei Europei! » Și Arsenal a ieșit „șifonată”
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Benzina s-a ieftinit, joi, 6 august 2026. Cât costă un litru de carburant ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Aproape toată țara intră de la ora 12 sub avertizare de furtuni cu grindină ...
Libertatea
Dupa ce toate caile de atac se epuizeaza ''in plan sportiv'', sper sa aiba *** sa mearga in instanta civila: DSP-ul nu poate interzice participarea la o competitie a unei echipe, ci doar a unor membri ai echipei... Cazul este cusut cu ata alba si destul de groasa ca sa se vada de pe marte...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este o regula “ciudata”, însă ambele echipe au fost de acord cu ea când au intrat in competiție probabil in speranța ca nu li se va întâmpla tocmai lor :-))) , prin urmare decizia FRF este in litera regulamentului, TAS nu au ce (re)judeca, case closed!
Incredibil...dupaneveste marica fura si puncte
Deci echipele de traditie sunt pe locurile 6, 8 si 15. Pe primele 2 locuri avem clone. Minunat
La TAS ar câștiga fără probleme.
nea Marinica, vezi ca se joaca inca in Liga 2 si ... "cu toate furaciunile" Farul este pe un bine-meritat loc 5 , nicidecum pe 1, cum sustii matale! Farul nu e vreo forta, nici nu e sustinuta politic, n-are nici stadion nou, nici cine-stie-ce multi suporteri, e doar o echipa frumoasa, cu o echipa manageriala tanara, de fosti jucatori valorosi (Tibi Curt, Marica, Zicu) .
"nesud"?!... :))) de unde ai scos perla asta??? Vezi ca judetul Constanta este in Dobrogea, estul Romaniei!.... sau din "nevest" dupa mintea ta! :)))
Obligat totul in favoarea Constantzei, bai, ce vi se pare anormal? Totul numai pentru sud si nimic in rest. Vedeti voi acus si cu restantza aia Viitorul - Poli Iasi la care pe primul l'au castigat doar tot cu arbitru si cu sustinerea FRF ca de obicei. Ar trebui sa'i spuneti si Cupa Sudului Cupei Romaniei ca nu mai e nicio echipa din nesud nici acolo.
Farul, cu punctele furate de arbitrii la Slatina ,Timisoara,Calarasi, ar fi fost pe primul loc.Eu zic ca nemeritat,jocul este mult sub liga 1.
Asta e - si la anul tot in "B".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.