Alte știri din fotbal
Nu vine prima victorie în Elite League! România U20, învinsă în Elveția
1
Gâlcă a primit întăriri în atac la Rapid
0
România U18 revine in extremis cu Danemarca, la Clinceni, și promovează în Liga A pentru calificarea la European!
2
Mirel Rădoi n-a ținut cont » Feblețea lui MM Stoica a dispărut de la FCSB!
0
Știri din fotbal internațional
„Astăzi rivali, întotdeauna prieteni” » Ce a făcut un restaurant din Priștina pentru fanii turci
0
Campanie împotriva antrenorului dorit de Tottenham: „NU! Tot progresul ar fi compromis”
0
Napoli a reacționat dur după absența nemotivată a lui Romelu Lukaku: „Va suporta consecințele de rigoare!”
0
Campioana lumii, zguduită de un scandal imens! Procurorii consideră că au suficiente dovezi
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Ultimul fluier pentru Il Luce. Mircea Lucescu se retrage de la națională de ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Ce vrajeala ieftina pentru imbecili. Universitatea Craiova nu a intrat in faliment deoarece Universitatea Craiova s-a desfintat in 1991. In faliment a intrat FC Universitatea Craiova. Ceea este cu totul altceva. Dar pentru cretini si redusi mintali prosteala asta inca tine. Este ca si cum Adimbas este acelasi lucru cu Adidas. Ctai dintre fraieri de pe forumuri mai reusesc sa fac diferenta intre Universitatea Craiova si FCU sau CSU. Fireste ca jurnalistul de doi bani care a scris acest articol stia ca nu este vorba de Universitatea Craiova si ca vorbim de FC U Craiova dar citind comentariile vad destul de multi cretini care nu observa nici o diferenta.
Si daca retrogradeaza si clona...ce prazu' meu mai faceti???
Băi, da' ia mai terminați cu clonele și alte prostii... gata - echipa lui Mititelu a dat faliment, s-a retras, a fost un proiect nereușit. Să-i fie țărâna ușoară, trăiască noua Universitatea, să promoveze și să ne bucure în viitorul apropiat. Că doar n-o să stăm fără fotbal până la sfântu' așteaptă...
Lasă-i naibii că mulți sunt prooști, bătuți în cap !
mai esti nebun? IUBIM SPORTUL ASTA:))
Voi chiar nu înțelegeți că Liga 1 nu are nevoie de sărăntoci care vin doar la pomană ?
Voi chiar nu înțelegeți că Liga 1 nu are nevoie de sărăntoci care vin doar la pomană ?
Pai in cazul asta Mouriniho e un bleg! 12 milioane reprezinta un procent mic din bugetul echipei, pe cand la Piti 7 milioane era bugetul pe cativa ani! :)))))))
Ce pericol ma?:))) vom juca fotbal vere..e pericol daca vine mititelu:)))) nu il vad bine atunci:)))) ne vom bucura de acest sport minunat!!!!!!!! anul asta am vazut primii bani investiti in echipa de fotbal..de cand nu am mai simtit bucuria unui tranfer de jucator, emotia pentru un meci..este ceva de nedescris
Trebuie sa ai ambitie dar si (macar!) putina MINTE !! Omul asta ambitie are dar...atat . Nu te poti angaja la asemenea lucruri cu buzunarele goale si fiind in razboi cu TOATA LUMEA . Putea sa accepte unirea cu ceilalti care aveau suportul material si politic , era si el un actionar mai mic , statea la tribunA OFICIALA CA UN BOIER SI CU ASTA BASTA ! Dar partea asta cu MINTEA ii cam lipseste . Plus ca trebuie sa-i dea si lui Piti 7 milioane , nu stiu de unde ! Macar de ar invata ceva din ce i s-a intamplat ! Nu stiu de ce nu intaleg romanii ca ESTE MULT MAI USOR SA TII UN CLUB FIIND 100 DE ACTIONARI - uitati-va la Barcelona cati asociali are - aici de ce nu s-o putea !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.