Alte știri din fotbal
Doi „câini roșii” care au surprins: „Fotbalistul adevărat te salvează la 0-0, nu la 3-0. Celălalt te năucește unu contra unu”
0
„Ioanițoaia la zi” » Directorul GSP l-a contrat pe Becali: „Mărturisesc că mie-mi place! Achiziție bună”
0
Internaționalul kosovar Muhamet Hyseni a fost prezentat oficial în Superliga
0
Dan Nistor: „Dacă-mi spunea cineva asta acum câțiva ani, i-aș fi zis că a băut ceva”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola s-a deschis în fața fotbaliștilor: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă. Încă o iubesc”
1
Harry Kane: „Acum e momentul să rezolvăm” » Între el și club e diferență de un sezon!
0
Todd Boehly își vinde acțiunile » Cine preia controlul total la Chelsea
0
Adel Bettaieb a reziliat la o lună după ce a semnat cu noua echipă » E dorit înapoi în Superligă!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Trupele „TikTok” ale lui Kadîrov ascund un secret: De ce refuză cecenii să ...
Libertatea
de ce nu parasesti bah situerile ropmanesti? ai fost expulzat din Romania. nu te mai vrem ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** si echipa condusa de primarie a voluntariului a fost in liga 1. nu au voie echipele departamentale in europa si liga 1. ce-i asa de greu de inteles. plus ca hunedoara are drept de joc in liga 1 incepand cu sezonul viitor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mi se pare deplasat ss afirmi despre unii ca sunt "bătuți în cap" când tu afirmi de Adrian Ilie ca a fost vândut în ultimele 10 luni. A. Ilie a fost vândut la Galatasaray la finalul anului 1996. De ceilalți nu știu dar ce rost are sa mai verific. Deci nu ai o listă clară, îți place doar sa faci afirmații mincinoase. Și deplasate la final.
Pai găsești și tu dacă te interesează asa tare cum au fost vânduți in 10 luni: Adrian Ilie, Alin Stoica, Filipescu, Galca, Vladoiu, Stelea,Catalin Munteanu și mulți alții. Găsești informațiile cum poți sa vezi si ce rămăsese la AFC: Nae, Răchită, Baciu, Miu,Csik, Narcis Raducan sau Lavi Hrib. Nu încerc sa te conving, ăstora de la CSA poți sa le dai câte argumente vrei, tot bătuți în cap rămân
Nu chiar toate, doar una.
Chiar ar fi bine sa știm. Pune te rog o situație a vanzarilor jucătorilor respectivi. Adaugă și ce jucători au trecut de Steaua la AFC și cum.
Arata directiva aia la care faci referire. Numar si sata macar, altfel consideram ca esti doar un mincinos
Suntem de rasul curcilor. Corvinului din Hunedoara ii este interzis sa promoveze în liga I însă UEFA ii permite sa participe în cupele europene. Este clar ca ceva e putred în " Danemarca" fotbalului nostru. UEFA a dat o palma zdravănă atât FRF-ului cât și Ligii care au devenit " proprietatea" lui Gigi Valiza. Aceasta marsavie de a tine cu forța echipele în liga a II-a doar pt ca Steaua sa nu deranjeze echipa ilfoveana trebuie sa înceteze. Regulamentele UEFA bat și ne obliga la adaptarea celor din tara . Nu este firesc ca echipe susținute , cu milioane de euro, din bani publici sa joace în liga I iar Steaua sa fie ținută cu forța în Liga a II-a. Corvinul , ca și alte echipe , este o victima a războiului dintre echipa ilfoveana a lui Gigi Valiza ( protejata din toate pozitiile) și Steaua București. UEFA ne-a arătat cât de mult greșesc FRF și Liga.
Te-ai scremut mult sa vii cu argumentul asta. Cvasi-majoritatea cluburilor de fotbal din UE sunt finantate din bani publici. În unele tări, în totalitate, inclusiv prima Liga. Cum ar fi cea suedeza
Suntem de rasul curcilor. Corvinului din Hunedoara ii este interzis sa promoveze în liga I însă UEFA ii permite sa participe în cupele europene. Este clar ca ceva este putred în " Danemarca" fotbalul nostru. UEFA a dat o palma zdravănă atât FRF-ului cât și Ligii care au devenit o " proprietate"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.