Alte știri din fotbal
A ajuns direct la spital după faza din FC Argeș - Sepsi! Gazdele acuză că n-a funcționat VAR-ul
0
Corvinul Hunedoara - Dinamo, în etapa #7 din Superliga » Deschidere de scor
9
Bogdan Andone: „În sezonul ăsta se întâmplă ceva incredibil”
1
Demis după promovarea cu Dinamo, Ovidiu Burcă a explicat ce face diferit la Sepsi: „De data asta...”
0
Știri din fotbal internațional
A plouat cu 4 și 4,5 pentru Radu Drăgușin, după Fiorentina - Frosinone: „Dezastru!”
1
Știm programul: când vine Juventus la București
0
Universitatea Craiova își cunoaște programul complet din Conference League! Debut tare acasă
0
Ce a făcut Zeljko Kopic la debutul pe banca celor de la Wieczysta Cracovia
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Nu mai bine direct in Bundesliga?
Și noi ne-am strâns astăzi la MApN și am protestat pentru banii pe care îi primește acest club de fotbal de la departamentul de stat. Am cerut să îi trimită la exerciții militare NATO pentru a-și merita acești bani pe care îi virează nesimțitul de Dâncu la acest club de fotbal. *** CSA.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa le spuna cineva acestor 100 de tradatori de tara ca oficial a spus clar mapn ca nu o sa privatizeze clona csa. deci ori o desfiinteaza ori raman pe viata in liga a 2-a. dar mai degraba o desfiinteaza.
Pentru cei 100 de talpanei care viseaza frumos : "Solicitantul de licență pentru participarea la campionatul național Liga I trebuie să fie o persoană juridică organizată ca asociație fără scop patrimonial sau societate comercială pe acțiuni, conform art. 31 din Legea educației fizice și sportului nr. 69/2000" Subliniez : TREBUIE ...ASOCIATIE FARA SCOP PATRIMONIAL SAU SOCIETATE COMERCIALA PE ACTIUNI !!!!! Credeti ca la TAS aia nu inteleg TREBUIE ? Sau ca talpanica nu e NICI asociație fără scop patrimonial SI NICI societate comercială pe acțiuni??????
Comunistilor!!!!
Se desființează *** csa cât de curând.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Astia vor sa zica "Vrem CSA tAlpoi in pavilionul A" (pavilionul A fiind popota unde se da fasole cu ciolan), pentru ca Steaua e in Liga 1, ceea ce e cu totul altceva.
Privatizati echipa nu mai furati bani de la stat si puteti juca oriunde.
Jalnicul si penibilul aparator cu nume de fotbalist stelist al anilor '70 al baciului infractor, vesnica trompeta a acestuia si a faradelegilor lui este prezent la datorie cu spamul caracteristic.Numai in aceasta tara a UE este posibil ca o persoana cu cazier si eliberata conditionat sa fie adulata de personaje toxice care propaga spamul, incita ,jignesc si-i aproba pe cei care incalca legea sa nu fie sanctionata de moderatori si sa fie lasati sa continue cu aceleasi lozinci made Stefan Gheorghiu demne de anii stapanirii rosii, deranjand oamenii de bunacredinta.O realitate trista, dezgustatoare, insuportabila, care provoaca o repulsie si care este de neconceput intr-un stat democratic de drept al unei tari membre UE si NATO. Oare cat mai trebuie suportat asa ceva?Rusinos,inacceptabil si respingator!
Ce prost ești... Pardon, gigist. Tot aia...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.