Alte știri din fotbal
Avem TOATE notele informative scrise pentru Securitate de Dan Șucu, alias „Mircea Crișan”: „Sar în evidență dinții săi de aur” + Cum îl turna pe atașatul militar SUA
0
Dan Petrescu, despre fostul rival: „Cel mai bun antrenor posibil”
0
În plină degringoladă financiară, CFR Cluj s-a înțeles cu un veteran din Superliga
0
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Jurnalistă din Rusia, condamnată la 12 ani de colonie penală pentru ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
nu, echipele satesti n-au loc la tv
ba ariciule am fost la mai multe meciuri ale STIINTEI in deplasare decat ai vazut tu la tv si tu imi zici mie ca iau bonuri gao zare ??? craiova a fost desfiintata de mititel acum 3 ani si primaria a reinfiintat-o acum ! vazand ca ramane pe dinafara , chelul si-a facut si el o echipa fc booveni si el cu fiuso ii zic craiova , hai sa fim seriosi, aduti aminte in vara care sa infiintat prima ori STIINTA ori fc booveni ;)
gabor e tactu bai ci0r0i b0rat
Hai gaborul din Mures, specialist in burlane jgheaburi si cazane de tuica.
nu transmite nimeni pe fc brutaria?
care Stiinta... ca Stiinta a jucat ieri. Azi joaca FC mititelu, echipa si brendu' copiilor copiilor lui
Hai Bozzgorii ! :)
Al dracului obiectivitate îa gsp-ul de rahat : „ Ştiinţa poate reveni pe podium” ! Da dacă revine A.S.A.-ul, are ceva ?! Despre deontologie ați auzit sau ați ajuns ziariști ca șoferii la Pitești, agramaților !!!
corect,se stie!
Un fomist care posteaza pe bonurile de alimente din ce fura PSD in Romania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.