Alte știri din fotbal
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni » Echipele de start
1
Ciprian Marica știe cine îl va înlocui pe Denis Drăguș cu Turcia: „Pierdere mare, el va fi titular”
0
Kopic a luat decizia! Ce se va întâmpla la meciul cu Farul, după eroarea lui Epassy
0
„Să-i luăm gâtul?! » „Țețe” Moraru îi ia apărarea lui Epassy, după gafa din Dinamo - Petrolul
0
Știri din fotbal internațional
Rămâne Cristi Chivu cu buza umflată? » Obiectivele lui Inter sunt în aer! Cluburile au blocat toate transferurile
0
Jose Mourinho, după ce a picat cu Real Madrid în Liga Campionilor: „Regele!”
0
Pep Guardiola, discurs pro Palestina: „Am ignorat Gaza. I-am abandonat pe copiii manipulați de lașii puternici!”
1
Noutăți cu transferul lui Drăgușin: italienii iau mâine decizia! » „Fiorentina era asul din mânecă, dar...”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Ce tot mancati ba cah cu comunistii ! Ce a fost a fost , nu traim in trecut . Ce crezi ca voi erati mai breji ? Pana in '89 toti nasii de tren cotizau la voi .
Daca ar fi existat un process al comunismului in sport, rapid s-ar fi defiintzat in '92, ca nu lua nimeni echipa in afara de comunistul cu functie in utc Copos. Daca faceti foc de tabara vin si eu sa ma uit, ca tre sa fie frumos. O sa miroasa a pene arse, dar asta e.
O sa consume benzina si chibriturile degeaba la cat de indiferent sunt Sandu si Dragomir fata de protestul lor
Eu nu-l intele pe Cristescu asta!Doar stia cand a luat clubul ca va evolua in divizia B!De ce aceasta mare tragedie acum????????????Sa si poarte crucea cu demnitate,sa nu mai cerseasca mila ca un milog!Cat despre fanii ce protesteaza,atat timp cat declaratiile lui dragomir si sandu au fost:"Da ce,i-am obligat eu sa nu manance??????"....mi-e teama ca este in zadar!Scuze ca m-am bagat in seama la un articol al Rapidului,dar Cristescu asta ma scoate din sarite de milog ce este!Respect fanilor,insa nu cred ca veti reusi ceva!Bafta oricum in demersul vostru
Auzi ce zic unii bosketari de la Rapid ...tot Steaua este de vina ca au retrogradat ,sa caute bine vinovatul .este la ei in curte ,Copos se numeste!
ce inseamna dupa mintea ta proces al comunismului ? si de ce il vrei doar in sport ? esti atat de rupt de realitate incat pui sportul mai presus de viata pe care o traiesti si care iti este influentata de politic ?
Stim ca nu doriti un proces al comunismului in sport. Daca asa ceva ar fi existat pana acum, militianul dragomir nu ar fi ajuns seful fotbalului.
Doamne Fereste sa se intample asa ceva! Dar asa au scapat Italienii de comunistii Rusi in Nordul Italiei, de sia dat foc cativa Italieni, iar armata Italiana cu populatia din satele/orasele din imprejurimi a intervenit imediat si ia alungat pe Rusi din Italia. Au avut tupeu incredibil c.rimina.lii e rusi. Si oare Romania o sa devina ca Sud America si Asia, de va trebui noi Romanii de afara sa platim cativa mercenari/snipers sa curete Romania?
Aurel Khahane si Geza Ginzer ?
cristescu asta a aparut de cateva saptamani si deja imi proavoaca mult mai multa sila decat copos, prea se milogeste si incearca sa intre in prima liga prin orice mijloc posibil, chiar instigand proprii suporteri sa faca gesturi necugetate!....suporterii aia sunt in greva foamei cerand demisia capilor fotbalului romanesc, pentru acelasi motiv au protestat si in fata lpf, nu pentru prima liga, marea majoritate a suporterilor rapidisti prefera sa joace in B onorabil decat sa ajunga in prima liga prin manariile bulbucatului dragomir si a zidarului cristescu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.