Alte știri din fotbal
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
„Ne-a lipsit curajul” » Florin Tănase așteaptă pauza de iarnă: „E greu”
0
Kopic, încântat de prestația cu FCSB: „Puteam obține mai mult, dar suntem pe drumul cel bun”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Bergodi v-a duce echipa orasului in liga 1.
favorit este italianul Cristiano Bergodi sursa digisport !!!
clonelor aveti zilele numarate si nu cred ca se mai inghepsuieste cineva sa preia un post pentru cateva saptamani sau luni
ce ma bucur. ticalosii trebuie sa plateasca. tradatorii.
Gata s-a terminat programul de munca in folosul comunitatii in Germania? Ti-au datt voie pe net ?
Tu ii vezi pe Bergodi sau Grigoras, venind in cloaca aia , serios acum ? Doar un antrenor de mana aII-a si putin "plecat de acasa", poate accepta un post la Craiova, la oricare din ele !!!!
Hopa, a inceput iuresul la ceilalti !!! Nu se poate asa ceva, e o zona bantuita de forte malefice, de extraterestri..... Varianta cu Napoli e cea mai tare ! Dupa ce a fost de vreo 5 ori numit si demis la U Craiova, acum sa se duca la ailalti !!!!!
oricine in afara de cartu napoli ilie stan gabi balint , bergodi sau grigoras ar fi solutii ideale forZa STIINTA
ipsilante credeam ca ai crapat dupa meciul cu Tg Mures. :)))
Toate variantele vehiculate: Napoli, Cartu, Bergodi sint mai modeste decit cea actuala. Ar trebui sa luam si noi un neamt, cum il are Galatiul pe Lienen. In Germania sint destui antrenori buni, fara angajament in momentul de fata, dar nu stiu daca ar accepta sa antreneze in Romania si... in B! De prferat ar fi totusi un vorbitor de limba romana si... cu mult tempereament. Dar nici nebun precum Cartu... L-am iubit ca jucator dar ca antrernor sare prea des calul... Poate Andrici il va aduce acum pe Balaci, ca tot vroia el sa antreneze... Chestia este ca ar trebui sa ne luam gandul de la promovare, daca va fi adus Balaci... Omul e praf ca antrenor... FORZA STIINTA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.