Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
iarasi rad toti de tina bah ***. ai 60 de ani si tu stai sa te certi cu tineri pe gsp. ha ah ha.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Clar a avut și generația acelor ani rebuturile ei, dacă zici că ești de-atunci, cu toate că mă-ndoiesc, la cât de prost scrii și gândești. Dar dacă este adevărat bine măcar că sunteți puțini... Ține-ți tu banii și dă-le leșinaților de la C.S.A, ca să nu mai stea cu mână-ntinsă la banii statului. Pune-i peste cei pe care-i dau "gloriile" și ofițerii făcuți de regimul comunist și care-au lins multe blide prin curtea lu' Gigi dar când i-a lăsat pe drumuri că nu aveau nici-o valoare, i-a apucat nostalgia și cred c-o mai pot lua de la capăt cu pomenile comuniste. Nu te umfla în pene cu un club de fotbal care nu a existat atâția ani. A fost odată...o echipă departamentală, căci așa erau vremurile comuniste, care pentru a evita falimentul și desființarea, s-a vândut, intrând astfel în normalitatea vremurilor și a lumii civilizate. Acum, niște leneși și hulpavi nostalgici comuniști, mulți dintre ei plătiți zeci de ani de minister, pentru a nu face nimic, au atras mințile subțiri într-o himeră cu o echipă nou înființată. Adicătelea a fost moartă dar a-nviat, inspirată parcă din viața lui Isus. Hai, pune-te pe relax, rămâi în lumea ta și scutește-mă de dialoguri adolescentine...măi "Forbes" care ești tu.
Foarte bine!
Stimate fcsbist, născut fiind in anii ‘70 ne plasează in același segment de vârsta. Diferența e ca io îmi permit sa îți rambursez cei 10 lei după care te tângui atât. Da, mi-a dat mama “bani de acadele” însă am știut ce fac cu ei. :-))) E rich rău asta cu “poporul tâmp”, tu fiind fcsbist! :-)))) Așa ceva!? :-)))
Las-o cum a căzut, tu oricum esti total (i)responsabil !
Esti chier prost! Nu stii nimic! Mai au inca vreo trei fani, dar sunt la puscarie!:))
Da' bagati-i si-n puscarie si nu le mai dati de loc voie pe stadioane! Curatati lumea de ticalosi!
De abonament STB zici, nu? Ca la stadion, el nici nu stia ca se poate face abonament... E statea mai mult in brazi, la vechiul stadion.... :)))
Derby country...
Sa crezi tu, Gogule! Jandarmeria are dispozitive de identificare faciala. Si nca unele bune, performante! Cum crezi ca se aplica zeci e amenzi , in conditiile in care majoritatea nu au acte la ei? Crezi ca animalele astea au buletinul in buzunarul de la spate? Crezi ca ii ia pe fiecare de guler si le scriu procesele verbale ? Au identificare faciala si chiar o folosesc! Deci, sa nu se bazeze nimeni pe faptul ca sanctiunile sunt degeaba...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.