Alte știri din fotbal
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
1
Mihai Stoica, anunț de ultimă oră la FCSB: „Cred că vine Drăguș”
5
CSA Steaua a anunțat 3 transferuri
2
„Nu am venit să iau doar un salariu” » Leo Grozavu are ambiții mari la Chindia: „Nu vin nici din pădure, nici din vreo altă țară”
0
Știri din fotbal internațional
„Asta e lipsă de curaj!” » Decizia luată de Mihai Rotaru în cazul lui Filipe Coelho și primul nume mare care „bântuie” banca Craiovei
16
Urnele complete din Conference League » Peste cine poate da Universitatea Craiova: varianta cu granzi din Anglia, Spania și Italia
0
Sărbătoare națională! Vor avea pentru prima dată în istorie o reprezentantă în grupele europene
0
Toate echipele calificate în faza ligii din Europa League: cum arată urnele » Marius Corbu, GOL în surpriza serii: 4-0 împotriva lui Salah!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Cum s-a produs dezastrul din Nepal: prăbușirea unui ghețar a declanșat o ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
il doare tare de tot ;)))))))
VARGA -ITI MERITI SOARTA,DACA SEMNEZI CA PRIMARU"-CINE MAI ERA CA TINE IN AUTOCARUL DE LA URZICENI ŞI STRIGA ,,BORCICA ,BORCICA" CEL PUTIN 2 ANI VA DURA PROCESUL
doare adevaru pretenas?
Ai o capacitate destul de redusa de intelegere! Citeste mai atent: eu am facut doar o comparatie intre Becali care face puscarie ca a prejudiciat statul cu 700 mii euro si face puscarie 3 ani si Voiculescu care a prejudiciat statul cu 60 mil euro si este inca liber! Si am mai facut comparatie intre Becali care face puscarie pentru ca a incercat sa premieze o echipa sa joace corect un meci si Siman care este liber desi falsifica contracte de munca pe banda rulanta de cativa ani de zile! Daca nici acum n-ai inteles, nu-mi mai bat capul cu tine si te sfatuiesc sa te inscrii din nou la clasa I-a.
Ce-s 60 de milioane de euro? Un mizilic, o nimica toata..
acum inepeti sa-l plangeti si pe voiculescu? ai fix mentalitatea bunicii mele de la tara care crede tot ce vede la tv
Gresesti! Populatia Romaniei este majoritar de origine valaha de 2000 de ani, in toate cele trei principate romanesti. Nu asta e problema noastra, a romanilor; valahii au fost din toate timpurile un popor respectat si demn de cinste. Problema o reprezinta mentalitatea si micimea celor care au ajuns sa conduca acest popor. Pai daca un prim ministru isi plagiaza o teza de doctorat si nu pateste nimic, nu vad de ce un amarat oarecare cum e Siman n-ar falsifica de ani de zile contractele unor jucatori de la un umil club de fotbal din Bucuresti...:))!!! Pestele de la cap se-mpute...:)))!!!
E incredibil cum e tolerat Siman asta cu mizeriile pe care le face. Le e frica de el ca , cica, ar fi KGB-ist? Da' atunci n-ar fi un fomist care sa se ocupe de gainarii. Ar face lucrari mari.
Corect! Becali a incasat 2 ani de puscarie pentru ca a facut un schimb de terenuri cu MAPN in defavaorea statului, cu un prejudiciu estimat la 700 mii euro. Dupa sentinta, Becali a platit integral acesti bani datorati statului. Voiculescu este condamnat la 5 ani de inchisoare cu executare (decizie la care inca mai are doua cai de atac) pentru un prejudiciu adus statului de 60 mil euro in dosarul privatizarii ICA. Becali a incercat sa premieze o echipa pentru a-si apara corect sansele intr-un meci de campionat si a fost condamnat la 3 ani de inchisoare pentru mita, infractiune contrazisa de judecata UEFA. I-au fost confiscate 1,7 mil euro. Siman este insa liber...
Siman asta este cu siguranta protejat de nas si oracol ... L-au lasat sa faca ce a vrut muschii lui ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.