Alte știri din fotbal
Sărbătoare inedită după ce Sepsi a promovat în Superliga: „I-am chemat pe suporteri la artificii și «mititei»!” + „A fost prima oară când am luat calmante”
0
Csikszereda a încheiat campionatul cu o victorie în fața lui FC Botoșani
1
Ovidiu Burcă, după ce a bifat o nouă promovare: „Infernal, erau împietriți! Sepsi merită în elita fotbalului românesc”
0
Mircea Rednic a numit favorita la titlu: „L-ar lua pe merit! Ca antrenor, îmi dă o stare de siguranță”
0
Știri din fotbal internațional
Ianis Hagi, înfrângere cu echipa deja retrogradată din Turcia
0
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Gaziantep - Bașakșehir, meci dificil pentru Mirel Rădoi în Turcia: oaspeții s-au distanțat
2
Semenyo aduce Cupa Angliei pe Etihad » Manchester City o învinge pe Chelsea în finala de pe Wembley
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Ce este iBon, aplicația prin care românii pot primi recompense. ANAF o ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Daaaaa,a jucat cazemata bolșevică...ai fost și tu printre cei 500 de "proști "??????
Hristo. Nu ne intereseaza cati bani si alte detalii. Cand vinzi ai vandut. Altfel e un fel de manarie dupa chipul si asem
Ieri a fost “zi de meci” bă, a jucat Steaua! :-)))
Băi ,cascalin, aseară erai dispărut ca musca-n tău !!! Când întrebam unde-i cascalin,roaită și ailalti proști. Acum ti-ai revenit,adică ești și mai prost! Știu, e greu de crezut că poți fi și mai prost, dar tu bati orice record....
Concluzie și corolar: ești prost rău, rău de tot...ca și talpan de altfel....
Dancu si asociatia tradatorilor, foarte credibil. De aia au csa regal 200 de fani la meciuri ca traiesc din minciuni si manipulari ieftine! Stadionul Ghencea este facut din bani publici, nu este al armatei, nici al csa ului, este al tuturos, adica manipularea asta ieftina poate fi demontata usor de catre oricine are aces la net, sunt informatii publice referitoare la provenienta fondurilor din care s a construit stadionul. In orice caz oricat s a r screme cei 2 3 sutw de tradatori, eu le tot repet de vreo 6 ani, cu toate fumigenele si dezinfornarile lor astea functioneaza doar la nivel local si nici acolo peste tot, asadar clona lor infiintata in 2016 nu va fi niciodata recunocuta de catre forurile organizatoare de competitii sportive(frf uefa) ca fiind aceeasi echipa cu cea din 1947, niciodata, din simplul motiv ca pentru a pretinde ca ai palmares intr o competitie ca prima conditite trebuie mai intai sa joci pe acolo, ceea ce nu e cazul cu csa regal 2016:)
Și dacă nu îți puneai stema echipei din Berceni la profil și postai complet anonim, absolut nimeni nu ar fi avut nici cel mai mic dubiu ca ești fcsbist! :-))) Bravo, așa da! :-)))
Bai Freddy, ti-am spus încă de acum un an ca Jandarmeria nu va fi de acord cu un meci al FC fcsb in Ghencea!? Ti-am spus! Acum ai auzit-o și de la nea Vasile. :-))) Oricum domn nea Vasile, i-a dat-o finuț de tot lu’ Ciolacu. Așa ca stai liniștit, in Ghencea nu vei veni prea curând sa ii vezi pe FC Gazde din Berceni. :-)))
este un interviu dat l ass 47 in cre spune cine este continuatoarea stelei si ca talpaneste controlat pentru obstructionarea justitiei ne vrand sa puna actele cerute in instanta.talpan spunea ca sunt securizate dancu ca trebuiau puse la dispozitie dar se pare ca nu vor pentru ca sar putea pierde procesul
Îl lauda de zici ca n-ar fi părticipat la distrugerea țării. Când a spus Dancu ca FCSB este Steaua si-au pus mâinile la urechi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.