Alte știri din fotbal
Oltenii au aprins peluza la meciul de titlu din Bănie! Demersul organizatorilor, imediat după golul de 2-0
0
Golul care a declanșat petrecerea de titlu la Craiova! „Underul” Matei a avut sânge rece
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului » Marchează și Assad Al Hamlawi, oaspeții protestează
52
Cine e personajul misterios de lângă Gică Hagi și Gino Iorgulescu » Fost conducător în Divizia A, acum de nerecunoscut
1
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Legat de mâini și de picioare părintele Rapidului, acum cum o să se mai poată moderniza baza și ce e în jur? :(
Sa dispara astia cu birourile lor si cu mallurile pentru toti cocalarii. Sa-si faca cladiri de birou si malluri la periferia bucurestiului, Giulestiu e sfant, iar baza PRO RAPID este una din cele mai vechi baze din Romania, una foarte frumoasa. Pe campuri langa terenuri agricole este loc destul de asa ceva.
Mă bucură vestea aceasta. O bază in paragină e mai "nefolositoare" decât un mall. Dar barem există o șansă, mică rău, ca să devină cândva o bază frumoasă, utilă. Las-o așa deocamdată.
Mai bine bălării decât reconstrucție, investiții și sport pentru campionii țării, nu?
China a devenit noua putere. Sua nu mai conteaza. Dansati pe ritmul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
EU mi am trait traiul mi am mincat malaiul. The Beatles. Deep purple...etc vorba romanului. Dupa mine potopul
Păcat de bază, că am văzut planșele pe site-ul Ministerului Mediului și părea că învia zona, cu tot cu sală polivalentă, cu rebilitarea bazei sportive.
Veste buna pentru rapid... da cu tămâie și lumânări ați fost la el?
Datorite celor de la USR , a ramas baza Pro Rapid ! Bravo USR !
Stai bre linistit. Acum citeva ore seful diplomatii unionism europene a declaration official ca America in urma covid a pierdut suprematia. Noua putere s a mutat in Asia. Zidul chinezesc. Asta da informatie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.