Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
4
Tocmai au bifat o premieră în istoria participărilor la Mondial!
0
Lovitură înainte de Cupa Mondială! Anglia a rămas fără echipament după un furt uriaș în SUA
0
Echipe de start la Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Ce atacant a ales Ancelotti
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
ce treaba are bre Basescu cu europarlamentarele? Din PP fac parte si UDMR si PDL si probabil si Forta Civica.
Cel mai nou sondaj de opinie, publicat luni şi realizat de Inscop în intervalul 1-7 mai, Alianţa PSD-UNP-PC ar obţine 40,7% din voturi, fiind urmată în clasament de PNL, cu 16,9%, PDL, cu 11,3%, PMP, cu 10,2%, UDMR, cu 5,2%, şi Forţa Civică, cu 5,1%. PP-DD n-ar trece pragul electoral, fiind cotat cu doar 3,8%. Ai dreptate 10 % este bine pt Basescu! :)))))))))))))))))))
Deci, scapa Recasul de liga a II-a?
Ba popularii stau foarte bine la sondaje, casca ochi moflea, vezi ca sunt polluri publice, unu din ele e pe hotnews.ro
asteptam procesele la TAS!
Moflea de pe clone ca sa fie mai convingator injura pe Dinamo! :))))))))))))))))))) Batranete boala grea
Sau vin ASA, Metalul, Bistrita si Valcea si le trag cate-o bataie. Depinde de unde privesti.
mai shwabule,pana nu veti avea iarasi un rege anglo saxon la conducerea statului va fi si mai rau cu voi toti cetatenii romani,mare parte din voi,din pacate romani noi,asa ca republica care v a mancat plamanii,va exista datorita clonatilor de azi,decreteii stelismului,caci astia iubesc republica cu care i a sictirit STALIN ,deci nu aveti nicio sansa sa redeveniti in curand MANDRUL REGAT DE ODINIOARA!!
Singura problema e ca la targu mures "oamenii" sunt primar-vice-primar, iar banii vin de la buget. Daca refaceau stadionul Municipal si promovau "pe bune" era o treaba...Oricum, macar ei au stat 2 ani in liga a II-a dupa clonare.
editie.ro este ziarul lui mititelu, nu mai puneti botul la ce scrie prostovanul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.