Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
poate nu mai vrem sa vindem ca niste sclavi lacomi... am vandut tot pana acum si am ajuns in chiloti, saracie si mediocritate
Să-i aducă la Dinamo.
imi este greu sa cred ca emilus1906 ala e silvio! pe silvio l-am vazut mai echilibrat si mai cu verbul la el, emilus ala e la limita retardului! l-am contrazis cu argumente pe un post si nu a mai raspuns,nu avea cum, la mine nu merge cu prostii de genul esti talpanist, esti fcsbist etc, ca nu sunt nici una, nici alta!
De aici apar problemele noastre ca romani, de la mentalitatea care nu se schimba niciodata. In loc sa cauti solutii respectand regulile, este mai usor sa le modifici dupa interesul personal de moment. Cum sa devii respectabil cand tu nu esti in stare sa arati ca esti cel mai bun, respectand legile.
CSA .. nu vrea in liga 1 .. banii publici sunt mai ușor de ciordit .. decât să încerci să furi un patron :))
Iar aduce barbugiul asta "investitori"? Pe George Becali cine l-a adus, nu tot el cu Paunescu?
Piturca ii un trombonist ca se se bage in sesma sa mai iasa in evidenta sa nu l uite patronii din fotbal, poate il cheama sa i mai prosteasca de vre un milion. Unu care are 100 mil. din america sta de vorba cu piturca.?
"Acum s-a schimbat ministrul. Ministrul actual (n.r. - Vasile Dâncu) cochetează cu fotbalul, ba pe la FRF, ba pe la CFR Cluj, nu? Probabil, la un moment dat trebuie să-şi îndrepte privirea şi către clubul Steaua Victor Pițurcă " Declaratia asta ma duce cu gandul la anii comunismului ,se pare ca Piti inca traieste acolo ,precum si cei de la CSA Talpan ! Pitilica ne zice ceva de genul : cooperativa nu a murit inca ,facem ce zice Dancu si ne vine si noua randul cand o vrea el ! trist ...
Dar dumneavoastra cate clase ATI absolvit ?
Nea Puiturca , de ce nu zici domne ca bagau americanii 700-900 de milioane . Cum domne chiar asa toti sunt tampi ? Asa spuneau si spaniolii la Dinamo ca baga 20-30 de milioane. E valabil pentru cititori , aia mai naivi , ca sunt tare multi , cine vrea sa cumpere ceva si promite ceva si chiar se tine de cuvant , ala vorbeste pe sume reale si anume poate veni sa spuna ca vin si baga 50 de milioane . Ca o baga dupaia 40-50 ori 60 e altceva , dar nu o sa vedeti vreodata un om serios sa raspunda la intrebarea cate beri a-ti baut aseara ? Si el sa zica 10-20 ... Intelegeti unde se scalda BARGUGIUL..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.