Alte știri din fotbal
Primarul Clujului, ironie la miezul nopții după derby-ul orașului: „Recomandăm un complex de vitamine B, ajută la memorie”
0
Reacție dură după derby-ul Clujului: „Mai trebuie să ne pună cătuşe”
0
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Știri din fotbal internațional
Schimbare majoră » A eliminat-o pe Real Madrid din Liga Campionilor și acum a ajuns șofer la Uber
0
Nu toți sunt de acord cu paralela Chivu - Mourinho: „E greu de înțeles și de susținut”
0
Louis Munteanu „a spart gheața” în America cu o execuție magistrală! Primul gol la patru luni de la transfer
0
Eder Militao, spre operație! Out de la Mondialul 2026?!
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Setilă, încearcă și cu puțină pâine! :-)))
Mona Lisa a lăsat pet-ul, ca să savureze un proiect semnat de 3 pesedei. așa ceva? :))
Ba ***, chiar are rost sa ne încărcam memoria cu suferința unui zecesebist!? Ne bucuram de ea pe moment, o savurăm, și ii dorim sa se perpelească cât mai mult și rău! :-))) PS: mai zi de CISul Stelei din 2017, vreau sa mai rad de tine puțin! :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lui Talpan ii este teama de asa ceva. Nu de cumparat. Dar sa se trezeasca asociat cu ciobanul! Comedie!!!
Uite cine vorbea! Unul care crede ca dacă cineva ii spune Soranei Cârstea, “Sori” e un unicat! :-))) Bă, pana și prietenul Adriann când îl spune lu’ Freddy “Silvică” pt ca ardeleanul folosea “Nino-Nino” are mai multe argumente! :-))) Acum vezi ba cât ești de prost … Iosife!? Sau poate Randoom!? :-))))))
Ba, tu te poti identifica cu prostia lui Talpan! Ai adus grotescul langa numele Steaua.
Kuba este ala care îl făcea pe Hagi "nas rosu"Probleme mari pt individ...vremea la Londra,sotia,clienții..
Trup și suflet pt culori bă istețule fcsbist! :-))) Deci da, ne identificam cu Steaua, STEAUA SUNTEM NOI!!! :-)))
Vrei sa te duci la Tas-u lu' Talpan?!
Echipa de fotbal amical a clubului armatei nu va juca niciodată în prima ligă de fotbal a României! NICIODATĂ! Țineți toți minte ce am scris aici. Data e 13 aprilie 2023; să căutați comentariul ăsta când vor “închide” generalii iar activitatea echipei de fotbal, cum zice Catrollyn9 (de unde a evadat) că au făcut în anii ‘90.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.