Alte știri din fotbal
Legenda „câinilor” a aflat că Dinamo îi poate pierde pe Musi și Cîrjan și a reacționat: „Uitați de performanțe! Dacă și pe ei îi vindem...”
0
Petrolul pregătește curățenia de vară » Numele importante care sunt aproape de plecarea de la Ploiești
0
Rapid a rezolvat primul transfer pentru Daniel Pancu » Mijlocașul de 750.000 de euro a ajuns deja în România!
4
Vor juca meciurile din cupele europene la Ploiești! Au început lucrările de mentenanță la stadion
0
Știri din fotbal internațional
Golgheterul Superligii poate debuta diseară la Mondial » Bergodi îi transmite un mesaj de la Roma: „Echipa surprizelor!”
0
Valentin Mihăilă și Ami s-au căsătorit » Imagini de la eveniment
2
Emoții mari cu Scott McTominay: incert pentru debutul cu Japonia » Starul scoțian a fost dat jos din autocar!
0
Jannik Sinner și-a ales favoritele la Mondial » Cine va câștiga titlul și care va fi surpriza pentru liderul ATP!
0
Lifestyle
Valentin Mihăilă și Ami s-au căsătorit » Imagini de la eveniment
2
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
„Alona”, rivala care i-a făcut coșmaruri Simonei Halep, îndrăzneață în Grecia: „Pe curând, Mykonos”
3
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Cum i-a păcălit Consiliul Superior al Magistraturii pe judecători să ...
Libertatea
Pîslaru: 40% dintre români la vârsta activă nu lucrează - și cel mai greu ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Marea frământare din USR: ascultă de baza partidului sau de dorința lui ...
Libertatea
Da, exact. Pentru ca Valentin, la educatia lui, la varsta lui, la intelectul lui, fix asta isi doreste sa fie: prelungitorul lui Talpy. Poate il confunzi cu Laca, cu Bumbi Colonelu', cu Motatei. Asculta aici la Vardy Party: there is no Talpy Party. You heard it here first.
Toti fac orice pentru steaua, da sa nu le ceri bani. :))
s-au speriat baieti dupa decizia din martie 2023 care spune clar ca palamresul este la Steaua din liga 1(ca altcumva nu era inbtoarsa decizia). de aia acum tot invenetaza lucruri,dar macar piti recunoaste ca clona csa nu are cum sa promoveze. iar legea aia este o gluma pro9asta,sustinuta de un singur prost. nu are nicio sansa in fatza presedintelui ciolacu,ca ala conduce partidu,nu dincu. dincu nu-i mai nimic. ultima zvacnire a clonei csa,urmeaza desfiintarea 100%.
Colectivistule , Piți l-a adus indirect pe GG ( prin Valentin Păunescu ) , întâmplător un cumnat al celor doi ( George și Valentin ) locuiește pe aceiași scară de bloc cu mine ca de altfel și unchiul lui Claudiu Niculescu , în Slatina așa că tu și george.br sunteți niște bieți trepăduși lângă gardul lui mititelu , nu știi tu d’astea …
corect,mor zecedebisti(cei care au luat oficial 10-0 de la Steaua in ultimul lor an in liga 1),oficial nu mai au cum sa promoveze. yuppppy.
Deci s-au reinfiintat in 2007,acum 6 ani,dar pana acum 2 ani nu au stiut ca legea nu le da voie sa promoveze. Apoi cu primariile si/sau un minister care finanteaza ... Daca si-ar face CSM Bucuresti echipa de fotbal ar juca in playoff an de an,avand in vedere cati bani se baga in celelalte sectii sportive. Dar cluburile de fotbal din toata tara au fost finantate/ajutate de consiliul local din '90 si pana acum,cu cateva exceptii,adica acei patroni (cooperativa) care faceau cartile in Liga 1. In opinia mea este ok sa fie alocata o suma din bugetul local pentru o echipa de fotbal,dar sa ai MAPN ca "investitor" cand ai nostri soldati abia de pun mana pe o arma de noua generatie e ridicol.
Ilie Ceaușescu mai trăiește
Cum să nu decidă Talpan?!? Pictor Vițurcă nu știe cu cine se pune! Să vezi cum își cheamă Talpan răcanii la contraofensivă și o să îl excludă pe Pițrucă de la Cesea. Telenovela continuă… Lol!
Adevarul e ca daca promoveaza CSA va bate vantul prin tribune pe la FCSB! Poturca stie ce vorbeste, Steaua adevarata e aia din liga a doua!
Doar nu s-a bagat Dancu in treaba asta pt ca l-a presat Talpan
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.