Comentarii (7)
forumeer.47
forumeer.47  •  09 Mai 2026, 18:00
Postat de reddog2100 pe 08 Mai 2026, 00:16

Gata mai piti,ai mancat,ai baut destul pe gratis,asa ca inainte mars acasa, nu mai cersi,ca nu mai capeti nimic,ati supt destul ani de zile!

Vorbesti despre echipa de handbal a lui dinamo, care plateste salarii de 15.000 Eur si 20.000 Eur pe luna sau ce?

Suporteradevarat
Suporteradevarat  •  08 Mai 2026, 09:38

Care le-a semnat si pentru Becali.

Suporteradevarat
Suporteradevarat  •  08 Mai 2026, 09:04

Semneaza Piturca din nou pentru CSA .

futhienzbang
futhienzbang  •  08 Mai 2026, 07:02

fără bani publici!

reddog2100
reddog2100  •  08 Mai 2026, 00:16

Gata mai piti,ai mancat,ai baut destul pe gratis,asa ca inainte mars acasa, nu mai cersi,ca nu mai capeti nimic,ati supt destul ani de zile!

Nenea.Iancu
Nenea.Iancu  •  07 Mai 2026, 23:12

Bă, dar mai terminați băi cu cheful asta pe 30 de ani, că ne-ați înnebunit pe toti cu prostia asta de sărbătoare, si o sa-i imbolnaviti si pe actori de ciroză după atâția ani de chefuri cu alcool nerafinat! Chiar nu va e mila de nația asta!? Ajunge! Nici terminarea primului război mondial nu s-a sărbătorit atât!

istet10.
istet10.  •  07 Mai 2026, 23:06

Ce documente semneaza? Ca e nevoie de hotarare de guvern, cel putin. Ar fi bine sa se intample o asociere. Putin probabil sa asigure o promovare pt urmatorul sezon.

Comentează