FOTBAL  »  LIGA 2  »  DUNĂREA CĂLĂRAȘI - RAPID 3-0

VIDEO Atmosferă de vis creată de suporterii Rapidului la hotelul unde au fost cazați jucătorii

Articol de GSP - Publicat miercuri, 11 mai 2016 22:02

Mai mulți suporteri ai Rapidului au fost prezenți aseară în fața hotelului din Călărași unde au fost cazați jucătorii giuleșteni pentru a-i încuraja înaintea partidei de azi cu Dunărea.

Chiar dacă suporterii au creat o atmosferă de vis azi-noapte, echipa Rapidului a pierdut astăzi cu un categoric 0-3 și totodată a pierdut și poziția de lider în Seria I din liga secundă.

Meciul de azi s-a desfășurat cu porțile închise după incidentele de la meciul dintre Dunărea și Dacia Unirea Brăila. Dacă n-au putut lua parte la meci, fanii vișiniilor au ales să-și încurajeze favoriții azi-noapte la hotel.

Citește și:
Remarcatul lui Prunea în Corvinul - Dinamo: „E de mare viitor!”
Superliga
Remarcatul lui Prunea în Corvinul - Dinamo: „E de mare viitor!”
Fiorentina - Frosinone » Bîrligea a debutat în Serie A, într-un meci de coșmar pentru Drăgușin! Rezultat neverosimil
Stranieri
Fiorentina - Frosinone » Bîrligea a debutat în Serie A, într-un meci de coșmar pentru Drăgușin! Rezultat neverosimil
Cele mai ciudate stadioane din lume » Recunoști vreunul?
Campionate
Cele mai ciudate stadioane din lume » Recunoști vreunul?
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
Campionate
Transferul lui Vladislav Blănuță a fost oficializat
Încă o revoluție la Horse, companie cu fabrică în România: primul motor axial pe un range-extender
Profit.ro
Încă o revoluție la Horse, companie cu fabrică în România: primul motor axial pe un range-extender
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

„Asta e lipsă de curaj!” » Decizia luată de Mihai Rotaru în cazul lui Filipe Coelho și primul nume mare care „bântuie” banca Craiovei

Milioane de oameni au văzut imaginile live și nu au crezut că sunt reale » Cât de aproape au trecut două avioane de un stadion plin


Comentarii (15)
sexilian
sexilian  •  12 Mai 2016, 20:13

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dinarad
dinarad  •  12 Mai 2016, 15:28
Postat de khal_37 pe 12 Mai 2016, 07:34

Atmosfera de vis? Voi ati pierdut de tot contacul cu rea;litatea///au fost 10-15 copii cu un banner si cateva fumigene. Ati luat-o rau pe aratura. Pregatiti-va pentru 20 mai, noua sarbatoare nationala a Romaniei cand mizeria de club comunista va intra in faliment...atunci sa vedeti atmosfera de vis!!! :)))

Ce , intrați în faliment? Păi vorbeai de *** de club comunistă. Romînii nu știu pe nimeni înafară de voi cînd este vorba de *** de club comunistă.... PRIMA echipă comunistă înființată prin abuz și minciună de către cpmuniști și SPRIJINITĂ de către comuniști , echipa care DACĂ Stalin nu ar fi pus cizma pe România nici nu ar fi existat în ziua de azi. Hai TRZIIIREA măi gîndăceilor nu mai aberați și visați cai verzi pe pereți.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dinarad
dinarad  •  12 Mai 2016, 15:23

Nimic nou pe frontul de est.... steliștii frustrați care nu au nici galerie și nici FANI (nu mă refer la privitori sau mîncători de semințe aici) au tupeul nemaipomenit să beeehăie despre cei mai extraordinari fani pe care îi are România: RAPIDIȘTII. Trăim vremuri ciudate cu oameni ciudați. ESTE atmosferă extraordinară atunci cînd joci în deplasare și se duc 50 de fani NUMAI pentru ai încuraja pe băieți DIN FAȚA HOTELULUI. Vulpea cînd nu ajunge la struguri...

Vezi toate comentariile (15)
Comentează