Alte știri din fotbal
Turcul care spune „iubesc România”, insider pentru „tricolori”: „Cred că asta va fi echipa de start!” + Avertisment pentru un jucător: „Să fie foarte atent”
0
Vizită-surpriză în cantonamentul naționalei: „Mereu împreună!”
0
Fotbalistul român pe care mizează Marcel Răducanu: „Poate sclipi, va face diferența cu Turcia!”
3
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea vrea să transfere de la AC Milan » 40 de milioane de euro
0
Gata cu speculațiile: i-au stabilit viitorul lui Chivu, după patru meciuri la rând fără victorie
0
Diego Simeone admite: „N-am pierdut cu Real din cauza asta”
0
Arteta, surclasat de Guardiola: o singură dată s-a întâmplat ca „elevul” să-și învingă „mentorul” într-o finală
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
„Probabil, Putin a crezut din nou că a venit Crăciunul mai devreme”, spune ...
Libertatea
As da toate titlurile noastre pe mindria de-a fi un *** retrogradat in B si aflat in insolventa :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cristi oase bubui de pr.st..ie ... ai vazut u indieni cu alunite desenate? :))) 100 la % dupa mintea luminata ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** comentati aiurea despre ei. Dacă merg în alte galerii găsesc mai mulți "***" decât în Giulesti. Va e ciuda ca avem cea mai frumoasa galerie și suporteri minunați
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar articolele sunt mult mai libere, ca se permit ineptii la greu in ele! :D
Pe siteul asta e cenzura mai ceva decat in Coreea de nord.
Cum sa nu fiu rautacios??? Comportamentul lor nu s-a schimbat cu secolele. Cunosc 3 persoane dintre care o femeie care prin 96 au fost batute cu lantul de catre rapidisti intr-un mijloc de transport in comun pe cand se intorceau de la un meci al Stelei in Regie. Au asteptat intr-o statie , au navalit si iau batut pe toti pe care ii vedeau ca au fulare cu Steaua. Nu a contat ca era si o fata printre ei , au dat si in ea. Injura , arunca in teren cu ce apuca , se bat intre ei cand au aniversari , ma bucur ca sunt in liga 2 si sper sa ramana acolo cat mai mult!! *** in pahare si arunca inspre banca de rezerve adversa. Cam atata civilizatie au acesti indivizi ***!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@doru5. Nu fii rautacios
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.