Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Ce vot frate, atata timp cat avem cea mai mare rata de analfabetism din UE si o gramada de atarnatori cu ajutor social si de iliesti pensionari pe la sate tara e vanduta, toti sunt o apa si un pamant, sunt total apolitic, eu nu votez maine, nu am plecat in localitatea de origine din bucuresti la sfarsitul asta de saptamana sa votez nu are rost, indobitocirea made antena 3 a iesit din nou, partidul unic castiga detasat maine, firea la bucuresti , chirica la iasi si cine o mai fi ca nici nu ii stiu!
asa e,dar ti am zis unu,doi e posibil,altfel iar isi taie craca singur creditorul asta
Daca joaca cu botis cu voluntari sunteti mancati, o avea experienta omul, o fi o legenda la arad, o duce o viata ireprosabila , dar pe viteza e victima sigura eu zic ca o sa il faca prastie cei de la voluntari, parere personala, si azi a fost net depasit au avut multe sanse mari ratate calarasi, au pierdut pe mana lor!
Fain. Prea erati voi siguri de calificarea celor din Calarasi...i-a scos UTA in 10 oameni...
Se vede că ești fcsb-ist , scrii mai împleticit decât se exprimă prostul cu banii ...
tu nu esti stelist,nu ai cum sa iti doresti sa joace steaua la voluntari,locul stelei copile ,e in Ghencea,dar ma fiiia se opune,tara asta nu mai are salvare,sunt interese uriase in toate domeniile,nici nu ma duc la vot,nu ai decat solutii proaste
N-au venit jucatori seriosi cand erau bani la club si aduce acum cand e pe minus?Neah.Dar chiar si liberi ar putea aduce.Sunt jucatori buni gratis, mai ales afara, cu salarii mai maricele,dar cine sa-i vada?Meme?
n-a transpirat nimic...probabil se așteaptă rezultatul din al doilea baraj...dacă,printr-o minune reușim promovarea nu cred că vor fi vânduți.
dupa parerea mea uta era mai logica decat calarasi satu acela uitat de lume eu tin cu steaua dar parerea mea e greu sa bati voluntariu cu toate ca mi-asi fi dorit ca atunci poate juca steaua bucuresti acolo ...
Ai auzit ceva de oferte pentru man, rus, burla, cei tineri in general? M-ar mira sa nu apara interes pentru ei dupa sezonul acesta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.