Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Înainte de FCSB - Fenerbahce, Fred și-a amintit de Mircea Lucescu
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: absență importantă pentru nemți
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Ce au descoperit anchetatorii în microbuzul implicat în coliziune. Apar ...
Libertatea
Pacat de FC Bihor. Imi pare foarte rau ca noi oradenii, care am obtinut promovarea direct de pe locul 2 nu avem loc in prima liga. Am fost probabil victime colaterale ale razboiului Iancu- FRF. FC Bihor are in momentul de fata cativa tineri jucatori la nationalele de tineret care ar fi avut astfel ocazia sa si debuteze in prima liga. Nu au avut noroc sa-si inceapa fericit cariera cu o promovare. Macar daca nu intra in prima liga "mama blaturilor" Mioveni in locul Bihorului, ci o alta echipa parca eram mai impacati.
:)))) Bingo!
pacat de cei ce isi rup picioarele in B si apoi o oarecare rezerva de la o echipa mediocra se trezeste cu sansa de a fi titular
cucui si busca nu??
de regula sunt in favoarea pastrarii jucatorilor care au promovat, ca e munk lor, si sa se bucure de ea. am vazut ambele meciuri de la baraj, dar cu jocul si cu lotul asta le dau putine sanse de a ramane. ma bucur ca nu a promovat sageata stejaru-navodari, care probabil ar fi fost o aparitie gen victoria branesti sau curtea de arges
Eu stiu doi jucatori de la noi........dar nu pot fi atat de rau...
puteti sa-l luati pe ratacitul ala de dan roman de la GAZU':) oricum,mult succes Vointa sper sa va faceti echipa competitiva si sa rezistati in Liga 1 in primul an. FORZA MEDIAS!! FORZA SIBIU!! FORZA ARDEAL!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.