Alte știri din fotbal
FCSB, pusă în alertă de un fost mare internațional: „CFR Cluj e mai stabilă și mai disciplinată”
0
Turcii insistă pentru transferul lui Musi: care este poziția celor de la Dinamo
3
Petrolul - Farul, primul meci al zilei în Superligă » Start în repriza secundă!
0
Echipa care vrea în Superliga a luat trei goluri în nouă minute de la o echipă de Liga a 3-a
0
Știri din fotbal internațional
Peter Bosz, după ce l-a înlocuit pe Dennis Man la pauză: „În primele 15 minute m-am gândit: «La ce mă uit?»”
0
Rizespor - Alanyaspor, duel românesc în Turcia » Akdag este titular, Ianis Hagi și Mihăilă sunt rezerve
2
Ghinion înainte de Mondial » Argentina a pierdut unul dintre campionii săi
0
Aiuritor! Fostul selecționer, DEMIS după ce și-a obligat echipa să stea trează 28 de ore la sfatul ChatGPT
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
4
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Mi-e dor de Cornel Dinu,cu frazele alea ale lui filosofice...
La mintea ta nu mira pe nimeni nimic. Ar cam trebui sa mai umbli pe la scoala, macar sa inveti sa citesti !
Ce să știi și tu, cimpanzeule (care ești tu oaie)? În afară de succesele socialismului multilateral dezvoltat și ale celui mai iubit fiu al țării... mai nimic.
Willy Goanta a dat cel mai frumos gol vazut pe Giulesti,intr-un meci cu dinamo,in genul lui Maradona cu Anglia cand a driblat toate echipa si a dat gol
M@-t@ plange cand o bat, mie mi se pare amuzant.
Ce treabă are Goanţă, jucător de divizia B, cu ”emblematicii”? De ce nu Bartales atunci? A jucat ceva mai mult în A...
Rapidul a fost si din 1947 incoace inaintea ECHIPELOR COMUNISTE NOU CREATE, care trebuiau sa castige PRIN ORICE MIJLOACE, ca doar statistica ramane MÂRLĂNIILE n-au fost scrise nicaeri, Cand au vazut ca nu+i de ŞAGÂ şi au mai şi strigat împtriva CONDUCĂTORULUI IUBIT, care prin "delegati " pastorea pe atunci stelutza, i-au bagat in B. Asa a fost atunci. Acum este la fel, gratie lui mitica si sandel. S-a schimbat numai lantul. Cainele a ramas acelasi !
"Willy" Goanta ??!!!
FZR! Ne vedem la meci!
din cate se pare rapidul este singurul club care mai vrea performanta.mult succes si sa speram ca va ajunge cat mai curand in sferturile europa league.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.