Alte știri din fotbal
MVP cu FC Argeș, Tavi Popescu și-a recunoscut greșeala: „Nu e ok”
0
Ricardo Pădurariu a reacționat, după ce a fost lăudat de Gigi Becali: „Am primit un mesaj de la tata”
0
Marius Baciu crede că FCSB are o „perlă” în curte: „Sincer vă spun, îl aruncam în luptă astăzi”
0
Daniel Bîrligea a spus de la cine s-a inspirat la gol: „La el am văzut”
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
2
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
6
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
26
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
Victor Ciutacu și alți trei lucrători la RTV, condamnați la daune-record ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
voi cand dati stirea?
20:04 Planul de reorganizare al Rapidului a fost aprobat cu un scor de 3-1. Clubul din Giuleşti a scăpat de faliment.
Cred ca glumesti!!!Tu chiar speri ca vreun investitor serios strain va veni in mocirla aceasta care este fotbalul romanesc??????????De noi fug pana si marii spalatori de bani,aka arabetii si rusnacii......Poate de prin Malayesia sa vina la noi,sau Singapore,dar din alte motive.....Sper sa nu fiu injurat,dar voi aveti nevoie de un nou Copos,care timp de 15 ani el putin a facut super treaba la voi....Astia de au veniot acum,nu imi inspira incredere nici macar cat Negoita!!!!
Crapa ☭telistii de invidie. Echipele cu traditie si istorie frumoasa, NU mor.
Judecătorii nu vor aproba acest plan de reorganizare dintr-un motiv foarte clar. In el este prevazut propunerea ca primăria sector 6 sa primească în loc de creanță de 3.8 milioane euro ZERO LEI. Votul împotriva a fost al primarului. SI JUSTIȚIA NU VA APROBA UN PLAN DE REORGANIZARE CARE PROPUNE CA STATUL SA PRIMEASCĂ NIMIC IN LOC DE 3.8 MIL EURO. Deci rapidistii o sa luati in gura de la judecatori asa cum ati luat-o si la TAS.
cu totii am prefera investitori straini la echipele noastre.;)) daca se poate sa fie si cu multi bani. pana una alta nu ar fi exclus un comeback a lui Copos calare pe un cal alb in rol de il salvatore della patria.:)))
Hai mah sa fim seriosi.....nu poti sa te numesti Rapid,la ora actuala cel putin,si sa petreci vreo 2-3 ani in liga 1....Daca nu revin rapid in prima liga.......vor fi mari probleme....si cine sa le puna probleme?????/Avantul prabusirea sau ai din Clinceni??????Faza nasoala eca,in opinia mea,daca nu vine un finantator serios si potent.....le va fi greu de tot sa se mentina in Liga 1 si vor redeveni ABBA.....nu am vrut sa jignesc pe nimeni prin asta,dar cam asta e trista realitate!!!
in urina te-ai nascut , in urina o sa crapi :))) tu si bivolaru !
asa si ?? si dc zboara ce? civilizeaza-i , nu fu..._te in gura caci tot acolo ajungi ! luati atitudine ...mort cand vad : ala a aruncat tigara pe strada SI? i-ai zis ceva ? NU , ai barfit cu colegu ' ////
Planul de reorganizare al Rapidului a fost aprobat cu un scor de 3-1. Clubul din Giuleşti a scăpat de faliment. "prietenii nostri" care au comentat pe aici sa se mute in ograda lor, tuturor le vine timpul si in curand multi vor trece prin ce a trtecut RAPIUL.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.