Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Doar ei au fost alături de olteni! Cine sunt cei doi fotbaliști de la U Cluj care au rămas la sărbătoarea Universității Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar ce a urmat este incredibil
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Barcelona, la despărțirea de Lewandowski: „Robert, totul a început cu tine”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Nu mai am. I-am dat lui ștrul toata cutia, dar cred ca se mileste de nea caisa lup si îi da una bucata servetel la mana a patra. A treia a fost pt amantii lui ștrul :))))
:))
Ai încălcat hotărârile judecătorești într-o singură postare. Să te mai credem pe cuvânt? :))
Fotbal fara clone! Forumuri fara tembeli!
Plangi!? Tizule, da-i bre un șervețel folosit ca sa fie măcar decent! :-)))
Metre, ești în incognito de la o vreme. Ce se întâmplă cu tine? Te cauta potera? :))
Se stia de cand s-au stabilit echipele din playoff ca fc faci ce spune becali a amanetat 12 pct in dublele cu botosani si clinceni. Profund gretos si imoral, dar asta e cocina din berceni
Fotbal fara clone! Forumuri fara tembeli!
Ai uitat sa spui de cele 2 penalty-uri refuzate gazdelor. Și da Afumați este o echipa superioară Mostiștei Ulmu, însă superioară și FC fcsb 2 pe care a “înghesuit-o” rău de tot in ciuda “perlelor” de la prima echipa, practic o noua umilința înregistrată de ne-a jjijji! Felicitări CS Afumați și succes in Berceni! :-)))
Păstrează-ți frazeologia găunoasă pentru mâine - meci tare Fcsb - Clinceni. Meci de 1x2, fără omenie, fără noncombat. Bravo Gigi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.