Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Are dreptate, ma! Tu esti id1000tul.
Când nu ai ce plăti, e simplu să îndemni, amice. Mă uit la comentariile tale și mă minunez de simplitatea gândirii tale. Și anarhiștii au o ideologie după care se îndrumă, tu ai numai prostie după care îi îndrumi pe alții. :))
În schimb, crește masa suporterilor fecesebiști. Se înmulțesc pe zi ce trece.:))
E clar ca ai mințit: tu nu umbli in doua picioare! :-)))
S-ar putea sa sara buba la Dinamo, sa vezi atunci...
Se stia de cand s-au stabilit echipele din playoff ca fc faci ce spune becali a amanetat 12 pct in dublele cu botosani si clinceni. Profund gretos si imoral, dar asta e cocina din berceni
Pentru mine Randoom este un oarecare, nu ma reprezinta. La fel cum nu ma reprezinta nici Catalynn. Fii sigur ca nu-mi fac programul zilei în funcție de predicțiile celor doi.
Stim cu totii ca nu-si permite ciobanul postaci prea mintosi, asa ca pune tu manuta pe tastatura si cauta cate echipe participau la CM si CE inainte de 1990. Cand s-a calificat Romania in 1970 a fost turneu cu 16 echipe, calificarea a fost echivalenta cu optimi de finala din ziua e azi. La Euro 1984 au fost 8 echipe mari si late. Canta la alta masa postacule, aici n-ai spor.
Incredibil cât de josnic este comentatorul Gigi Sport, caută scuze arbitrului pt ca le-a refuzat gazdelor un 11m evident! Dacă se întâmpla ieri ne povestea de el și peste 2 saptamâni!
Am crezut ca ai intrat sa vezi de pe ce cont poseaza prostovanul randoom ca sa afli ce echipe se mai desfiinteaza :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.