Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Momentul în care două avioane de luptă, de 67 de milioane de dolari ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință că „nu va mai rămâne nimic” din Iran, dacă nu ...
Libertatea
Care rezultate, ca n-am mai castigat campionatul de 5 ani, si nici prin Europa nu au mai fost rezultate notabile? Dar stim, voi sunteti cei care ii injurati inainte pe Nicolita, Tanase, Stanciu, Chipciu, etc. Voi sunteti cei a caror prezenta pe stadion era conditionata de locul din clasament. Voi sunteti cei care sustineti o echipa in functie de patron. Say no more.
Poate reusesti sa inveti ce e aia punctuatia. Poate. Si, dupa ce reusesti asta, poate mai reusesti sa vezi si lumina zilei pe viu, nu exista articol sa intru si sa nu fi prezent. Cred ca esti ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
steaua csa talpanist !!..da tu scrie-ti pe ceva , ca sa tii minte : verdele-n sus ...verdele-n sus ... HAHAHA!!!
hahaha!si asta-i doar primul si cel mai mic dintre ghinioanele ..care urmeaza !!!..obisnuiti-va talpanisti !!HAHAHA!!!
Da, ca s-a nascut in eprubeta!
Esti foarte 'inspirat' in predictii, in ultima vreme.. Doamne-ajuta sa continui in acelasi ritm, si sa iti 'iasa' la fel de bine si pe viitor!
Tu crezi ca daca va ajunge CSA Regal, clona sinistra fara egal in Liga 2 sau chiar in Liga 1, suporterii adevarati vor uita vreodata, macar pentru o secunda, cine a fost si este adevarata STEAUA?
Așa e. Steaua va promova fără probleme. Fecesebistii vor lua iar țeapă. Plus că vor rata și titlul în Liga 1 și vor pierde și procesul. Îi așteaptă vremuri grele, dar pe ei îi preocupă ordinea meciurilor dintre FC FCSB II și Steaua București. :))
Aceasta echipa a avut ghinion inca din momentul infiintarii, 2016. Un club de amatori, care incet, dar sigur, se distruge din interior, cu larga contributie a procesomanului pitzigaiat. Nu trebuie sa-i incurce nimeni, oricum din toamna Pacionel & Co vor ramane someri.
Pana în 2016 susțineai din toți borjocii stana de lângă satul Berceni. cum se schimbă unii-n c.... nici nu-ţi vine să crezi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.