Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Steaua in liga 1 înseamnă dispariția fcsbeheheului, deci, succes la promovare.
Felicitări .
Bai dar nimeni nu vede în ce hal sunt echipați jucătorii de la Steaua. La echipe de comuna vezi echipamente de 100 de ori mai frumoase, voi ați văzut Craiova lu Mititelu cum arata zici ca este Real Madrid și Steaua este praf. Pai cu echipamentul ala o sa joace pe stadionul ala nou, sper ca nu. Trebui sa se ocupe cineva și de chestiile astea ca sunt importante, nu cred ca îți vine să te duci sa dai nu știu cât pe un tricou modelul ala. Nu am nimic cu firma respectiva dar modelul este nașpa rău și nu se poate asa ceva la o echipa care se vrea continuatoarea Stelei. Bafta și mai multa inspirație pe viitor.
Ok
S-a vazut si astazi ca nu avem adversari in L3. Cu 9 jucatori lasati "la vatra" pe motiv de CoViD putem sa avem 5-0 in min 55 daca Rasdan si Antohi nu isi bateau joc de cele 2 penaltyuri. Insa tot raul spre bine, am mers in Groapa pt a ne castiga meciul nu pt a ne umili adversarii (doar in Berceni am avut acest scop :-( ) , asa ca ma bucur pt ei ca au reusit sa isi marcheze "golul de onoare" (tot din 11m :-) ) si sa nu existe apoi discutii cum ca suntem ajutati de arbitri (in fine, scorul era deja 3-0 asa acele 11m nu schimbau prea mult datele problemei). Forza Steaua! :-)
Multumesc GSP !!!
Bravo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.