Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Portugalia - Uzbekistan » 30 de minute extraordinare! Mondogolul lui Ganiev, ANULAT
9
Barcelona s-a despărțit oficial de portarul care a petrecut 14 ani la club
0
Lyon are un nou acționar majoritar! Investiție de 75 de milioane de euro
0
„Ziua Mangia” a durat 40 de minute » Fostul antrenor al Universității Craiova, prezentat la noua echipă
1
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Talpanică e fly-fly, geaba va faceți curaj
Talpan distrugatorul sa zica ce a castigat clubul armatei de cand are el vestita stema? Tot Talpan sa ne zica cat a pierdut clubul armatei de cand nu i a mai inchiriat lui Becali stadionul Ghencea,omul doar cheltuie nu produce.
He-he! Când un militar ambițios caută să scoată la lumină adevărul și dreptatea, hop, marii luptători anticorupție îl ponegrezc și-l aplaudă pe cel care vrea să pună batista pe țambal! :)))
Așa ar vrea, dar NU pot! Dacă puteau îl demitea Boroi acum 4-5 ani, însă sunt proceduri stricte. Talpan nu e nici el singur și in plus in 15 ani (știu ca a venit la Steaua prin 2003-2005) a strâns destule dovezi compromițătoare care la o adică ii îngroapă pe toți ăștia care ii poarta acum sâmbetele. Documentele publicate au venit clar de la vârful conducerii CSA intr-o încercare disperata de a-l discredita și după cum vezi mai rău s-au îngropat pt ca 10 mii de euro ii justifici ușor când ai rezultate, 2 milioane mai greu când nu promovezi echipa din L4 in L3 măcar! Oricât de incredibil ar părea alde Bixi a convocat o ședința din aia ca pe vremuri pt a îl “înfiera” pe Talpan la care au luat cuvântul unii angajați de curând chiar de către noua conducere care au spus ca din cauza lui Talpan nu s-a promovat pt ca i-a .... timorat :-)))))) Așa ceva!? Și ne mai miram ca la Caracal s-a întâmplat ce s-a întâmplat ....
Băi gspiștilor când o să fiți și voi imparțiali, cât mai aveți de gând să slujiți infractorii?
Pentru cine nu știe citi printre rânduri : când vine ministrul din concediu, talpanică zboara
Ba hateri, parca pana acum clubul stalinist era exemplu de corectitudine. Numai unii cu mintea mai mica ca aia de furnică pot admira unu ca talpanica
Din istoricul dv. si din atitudine in general, intelegem ca Talpan este mare fan Simona Halep !!!
Servitorii ciobanului escroc si habotnic fac orice mizerie numai pentru al ajuta sa pastreze ce a smenuit
CSA are blatul cu unul care e disperat sa pastreze ceea ce a furat. Il vor executa pe Talpan, scurt.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.