pacionel_fc_fcsb  •  09 Februarie 2018, 11:29
Postat de jack_the_stripper pe 09 Februarie 2018, 11:25

Sper sa citeasca mizeriile tale si ”cei mai prosti dintre toti prietenii”, ca sa-si dea seama cu cine au de a face... Lor le shuteshti banii ca sa pariezi?

Nu le shutesc, ci îi escrochez. E o mare diferență!!!

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  09 Februarie 2018, 11:25
Postat de pacionel_fc_fcsb pe 09 Februarie 2018, 11:22

In timpul meciurilor vs Rapid, prietenilor mei fecesebisti (chipurile stelisti - erau și cei mai prosti dintre toti prietenii) le ziceam mereu: UGAA-BUUGGGAAA-BUUGGGAAAA!!! și făceau pe ei de frică cand era mingea la el. :)))

Postat de pacionel_fc_fcsb pe 09 Februarie 2018, 11:15

Să nu mai batem gura (si tastatura) de pomană, Rapid a jucat contra FC FîCîSîBî (care pe atunci își spunea în mod fraudulos Steaua București) acel sfert de finala încheiat nedecis (1-1 la general).

Lasa comentariile despre cupele europene. Cauta rubrica "play-out".

pacionel_fc_fcsb  •  09 Februarie 2018, 11:15

jack_the_stripper  •  09 Februarie 2018, 11:08

Mai, gigistilor, cu domnu` Pele va puneti? Pai, are perfecta dreptate, ca orice academician (sau cum le-o fi zicand, ca mereu ii incurc): Rapidul n-ar fi pierdut calificarea! Pentru ca n-ar fi ajuns niciodata sa joace pentru ea... Si, in plus, daca juca Rapidul, arbitrul ar fi vazut hentul din careu al englezului, in ultimul minut...

godot
godot  •  09 Februarie 2018, 10:59

Rapid 2006 vs. Steaua 2006 a fost o confruntare având 3 momente-cheie: cele două campionate și sfertul de finală. Toate cele războaie adevărate au fost cîștigate de Steaua, deci e normală frustrarea rapidiștilor.

omidiu
omidiu  •  09 Februarie 2018, 10:53

Sunt sigur ca rapidul nu ar fi pierdut nici finala UCL din 2005 cu Liverpool, daca ar fi condus cu 3-0 la pauza, ca Milan.

cobadin33
cobadin33  •  09 Februarie 2018, 10:49

Mugurel Buga, creier de maimuta ! Rationamente gen "am fost mai bun, i-am dominat, la 3 zile dupa i-am batut" sunt doar "lucisme", vaicareli ale celor slabi si neputinciosi ! Ca sa o elimina pe Middlesborough, Rapid ar fi trebuit sa fie in stare s-o bata pe Steaua! In Giulesti, dupa golul lui Nicolita parca, si Victoras Iacob a marcat la un corner, dar arbitrul a interpretat ca mingea centrata ar fi iesit usor in out, decizie subliectiva asupra careia nimeni nu poate decide cum a fost. La retur Steaua a avut tot meciul in control, pe final Rapidul, nemaiavand ce pierde, s-a aruncat cu totul in speranta golului, dar au fost neputinciosi! Faptul ca au batut Steaua la cateva zile distanta, s-a intamplat datorita socului de care au avut parte stelistii, dupa returul din Anglia, un meci pe care Steaua l-a avut in mana dar n-a stiut sa-l gestioneze emotonal. Faptul ca Steaua din 2006 a fost cea mai buna echipa romanesca dupa revolutie, o demonstreaza si continuitatea in fotbalul european, pe cand la Rapid a fost totul un foc de paie, dupa acel sezon nu s-a mai auzit de ei. *** !