Comentarii (44)
univ_craiova1  •  15 Decembrie 2019, 20:44

:))))) :))))) pai ai continuitate prin patron boss și tu dacă ai o noua firma e ceva normal ca fifa sa te pună sa plătești ce aveai de plătit în momentul când dețineai o fcu craiova:)))) aia 7 mil lui Piti cand ii dai? :))) ca să mai dovedească încă o data fifa ca tot tu ai de plata da da:))))

thebluestlion  •  15 Decembrie 2019, 20:26

Ambele sunt clone. E logic!

vidoq  •  15 Decembrie 2019, 20:23

Ceva firesc. Stie toata lumea cine e u craiova si cine e clona. Respect Fc u!

fabius_2014  •  15 Decembrie 2019, 20:15

Doar in Romania datoriile raman neplatite. FIFA a gasit o modalitate de a-l obliga pe Mititelu sa plateasca datoriile, restul sunt povesti.

crownprinz  •  15 Decembrie 2019, 20:02
Postat de ticbis pe 15 Decembrie 2019, 19:49

EXACT la fel e si cu STEAUA; adica e aia din Liga I-a, n-asa? Nu e niciun dubiu in privinta asta; toata lumea stie si cunoaste!

sincer,la Steaua nu s-a pus niciodata problema ca nu este echipa din liga 1 tinand cont ca am primit si in acest an coef. uefa in plus pentru castigarea cce din 1986.

Florin Craiova  •  15 Decembrie 2019, 20:00

eugen pan clonatule,eu nu cred ca te amuzi copios.eu cred ca tremuri cum vezi ca incet incet se duce minciuna csu...sa vedem cum te amuzi tu copios cand vor veni si deciziile de la TAS

ticbis  •  15 Decembrie 2019, 19:59
Postat de Eugen Pan pe 15 Decembrie 2019, 19:45

pretene,unde e BRANDUL/STEMA e si palmaresul..PUNCTUM!e ca la razboi luptant pentru acesl steag!

Gresit! Palmaresul e acolo unde e continuitatea pe plan sportiv, nu unde decide un judecator la tribunal. Altfel, se vor vinde palmaresurile la piata sau la licitatie publica (cine da mai mult), sau prin procese la tribunal... ceea ce e o aberatie cat casa, nu numai in fotbal, dar si in toate sporturile de pe lume ...:)

Rahat Cu Perja  •  15 Decembrie 2019, 19:55
Postat de ticbis pe 15 Decembrie 2019, 19:49

EXACT la fel e si cu STEAUA; adica e aia din Liga I-a, n-asa? Nu e niciun dubiu in privinta asta; toata lumea stie si cunoaste!

Cand am sa tin cu ei si o sa ma intereseze soarta lor, am sa ti raspund. Pot sa fie cine vor ei, nu mi pasa .

petschovschi  •  15 Decembrie 2019, 19:54

Oricum, părerea mea e că totul a fost o strategie a lui Mititelu ca să salveze palmaresul. Mitchell a jucat la Craiova pină în 2009, iar echipa s-a dezafiliat in 2011. Ce dracu de litigiu durează atît ? Cine mai reclamă după atît timp ? D-aia mi se pare o treabă cusută cu ață albă. Dacă e așa, și totul a fost o strategie pt. a fi considerat continuator al Universității Craiova, atunci nu e deloc prost Mititelu.

chris_bu67  •  15 Decembrie 2019, 19:51
Postat de Stancu Florin pe 15 Decembrie 2019, 19:10

In acest caz cu surogatul psdist ce se intampla?

poate deveni extensiv de exemplu,sau simplu cs!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5