Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Înainte de FCSB - Fenerbahce, Fred și-a amintit de Mircea Lucescu
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: absență importantă pentru nemți
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
lasa ba asta v'oi ganditi-va cand veti juca meciul de acasa pe la buzau fiindca sunteti cu cortul de colo-colo sa plecati pe a3 nu pe dn2 prin afumati ca rad afumatenii de v'oi.
Is curios cu ce lot de jucatori va ataca Csa promovarea in liga 1. Deja cfr tremura cand se gandeste la voi :)))
un doi trei patru :)))))))))))))
ai uitat de calificarea stelei de ieri plus victoria clujului la craiova deci e cvintupla istorica cum zicea prostul siteului.
Multumim nea Gigi !!!!!! Acum ai timp pt sampion lig!!!!
Bancuri din astea faceam la gradinita. Daca ai sub 18 ani e scuzabil:)
Michele, tu esti ma? :) Chiar ma intrebam sub ce nume posteaza Meme pe gsp...
Toti radeti si va considerati mai destepti ca GB. El e insa singurul care a facut bani din fotbal. Nu-mi convin rezultatele ca suporter dar cand ma uit la dinamo sau rapid imi trece supararea :)
*** la ce ora aveti saptamana viitoare meciul de baraj pt. liga2?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si mie imi e sila de cfr, pur si simplu nu-i urmaresc. Tu de ce nu ignori fcsb-ul ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.