Alte știri din fotbal
Unii sunt de nerecunoscut! Cum s-au „transformat” în 2026 UEFAntasticii din 2006
0
A confirmat oficial: Bettaieb a plecat de la FC Argeș!
0
UEFAntasticul dat dispărut de Poliție în 2023 și-a făcut apariția pe „Arcul de Triumf” » Cum arată acum
0
Mesaje acide, după accidentările subite ale lui Dennis Man și Ionuț Radu, în prima zi sub comanda lui Hagi: „Am curaj să pun casa!”
0
Știri din fotbal internațional
Inter a reacționat la interesul lui Real Madrid pentru starul lui Chivu: „Suporterii noștri pot dormi liniștiți”
0
Cele mai tari echipamente de la Cupa Mondială
0
El e principalul favorit să-l înlocuiască pe Conte la Napoli!
0
Scandal cu împușcături la națională: 3 jucători au fost excluși din lot!
1
Lifestyle
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
1
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
10
S-a despărțit de fostul internațional și acum participă în noul sezon de la Insula Iubirii
4
Sorin Blejnar le cere din nou judecătorilor să-i anuleze sentința. Fostul ...
Libertatea
De ce cresc temerile privind o posibilă confruntare între Rusia și NATO. ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Mina de grafit din Gorj, resuscitată de UE cu sute de milioane de euro. ...
Libertatea
Gâta nea gigi desfinteaza satelitul, ha ha
ne cam luam bataie vladut
Hahahaha...mai e putin
Oricum sunt nuli, nu mai trebuie declarati. Toata lumea stie.
Chiar le-a dat o lectie, una de umilinta :)))
Postacii ciobanului sunt dupa chipul si asemanarea patronului: prosti si lasi :))) Ca de obicei in asemenea situatii sunt de negasit :)))
MM Stoica: Am sacrificat Cupa Romaniei pentru ca avem alt obiectiv: sa dam o lectie milionarilor de la Liga a 3-a. :)))))) Bai, fecesebistii sunt mai ceva ca Pacala sau Stan Patitul. :)))
Și când te gândești că Pacionel a fost la ei în curte ... Au acum nevoie de vreo 3-4 pacionei ...
Nu e la meci, Meme pregateste postarea de la 12 noaptea in care vom citi cum i-au furat arbitrii, care au inventat 4 penalty-uri pentru Afumati.
Gigi o să-i premieze (lucrurile or fi deja aranjate) pe cei de la Afuma[i dacă o bat pe Steaua. Logic. Durerea pentru fecesebiști ar trebui să fie faprtl că academia lor NU PRODUCE, iar de bază rămâne tot ademenirea de fotbaliști ai altor cluburi. Gigi s-a înconjurat de incompetenți servili.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.