Alte știri din fotbal
Un arbitru și un membru CCA, chemați azi la Departamentul de Integritate de la FRF » Ce vizează acest dosar-șoc
0
Rapidul în Austria, Borza în ultima bancă la Năvodari! De ce n-a plecat în cantonament fundașul stânga al giuleștenilor
0
Știm programul primei etape din noul sezon de Superliga! Când debutează Craiova, FCSB și Dinamo
0
Șapte goluri în ultimul amical al campioanei Universitatea Craiova! S-au jucat 120 de minute
2
Știri din fotbal internațional
Știm prima optime de finală de la Campionatul Mondial din 2026!
0
Eroul Paraguayului, copleșit după calificarea în „optimi”: „Aceasta este cea mai frumoasă zi din viața mea. Ne putem bate cu oricine”
0
„Portocală” strivită la loviturile de departajare: ratări ULUITOARE! Visul Mondial continuă pentru Maroc
2
Nemții sunt în șoc după eliminarea de la Campionatul Mondial: „Este extrem de amar”
0
Lifestyle
„Te deranjează asocierea cu fostul tău soţ?” » Fosta noră a lui Ion Țiriac a răspuns la întrebarea incomodă
0
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
21
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Un băiat de 12 ani poreclit „Vamă” controlează podul peste un canal din ...
Libertatea
Polistiren în loc de beton? Imaginile care arată cum au fost ridicate ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Nicușor Dan îl respinge pe Siegfried Mureșan. De ce ...
Libertatea
Cum poți sa l acuzi pe ,,marele preacuvios",hot din naștere?
Demisia Burleanu ai distrus fotbalul mic de ce la Liga 2 nu se organizeaza licitatie privind drepturile tv ?
Burleanu &Co. este impreuna cu clanul Becali cancerul fotbalului romanesc... Nu sunt decat niste paraziti... Rezultatele se vad atat la nivel de cluburi ca si la cel al echipei nationale. Rezultatele sunt nule!
De mulți ani FRF are comportamentul unei organizații criminale, mafiote. Iau decizii și modifica regulamentul după bunul plac în asa fel încât să-și asigure votul pt a mai rămâne în funcții și la viitoarele alegeri. Aprobarea acestor decizii este una frauduloasa deoarece legalitatea lor nu are nici o legătură cu principiile pe care sunt construite legile oriunde în lume: corectitudine, moralitate, bun simt. Ar trebui ca toate cluburile din fotbalul romanesc sa se coalizeze și sa refuze sa mai participe într-o competiție trucata și mănjită de corupție pana ce RB & co nu vor fi alungați pana la Poarta Albă, acolo unde le este locul.
La alegerile FRF, trebuie să mai candideze niște oameni. Însă, chiar și așa cred că va câștiga Burleanu, pentru că dă mingi și echipament la echipele mici. Acestea ar trebui să se revolte împotriva acestui tiran. Uite, deja unii fac asta. Sper să atragă mai mulți susținători. Președintelui FRF nu-i place fotbalul. Fapt ce se vede prin deciziile lui. Sistemul C-ului este unul dezgustător. Nu se promovează tocmai pe merit. La fel ca cel al B-ului. Noi ne întrebăm de ce multe echipe se retrag, pentru că nu au bani de deplasări de la Giurgiu la Sighetu Marmației. De ce nu se fac 2 serii? De cupa României nici nu mai vorbesc, îmi este silă să mă mai uit la acea competiție... PS. Doar mi-am expus părerile, asta nu înseamnă că dunt bune!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.