Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo: start în Derby de România
31
Panduru, văzând echipele din FCSB - Dinamo: „Ce vrei să faci cu ei?!”
0
L-au lăsat să plece! » FCSB nu se va mai putea baza pe jucător în acest an
0
Mihai Stoica s-a RĂZBOIT cu toată lumea: „Steliștii s-au transformat în FCSBiști! Doamna de la CNA este dinamovistă”
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Ferran Torres marchează de trei ori
0
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
3
Încă un hat-trick Harry Kane, iar Bayern zburdă spre titlu în Bundesliga
0
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Bai *** Steaua este în liga a v a iar fcsb este o entitate condusă de un pușcăriaș.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doar un mic amanunt pe care l-ai omis se pare. FC Ploiesti SA sau cum ii zice acum fantomei de la Ploiesti are imprumutat palmaresul cu obligatia de a promova consecutiv pana in liga 1. Palmaresul clonei e detinut de primaria Ploiesti pentru a se putea infiinta inca 1000 de echipe daca si asta moare pe parcurs. FC Petrolul a intrat in faliment acum vreo 2 ani , asta e doar o clona mica si fara banuti
Tu nu esti ala cu statisticile? Adica statisticila? Petrolul este in liga a treia!! Si echipa aia din Ploiesti, Petrolul, are tot palmaresul!! Asta, spre deosebire de fcsb, care are cateva campionate castigate, si -alea ca vai de lume, cu ajutorul arbitrilor si al echipelor de casa!
El merita exact ce i s-a intamplat fratelui :))
Si la tine in salon: Genghis Han, Napoleon, Ana Pauker etc :))))
Nu dispera, există nomenclatură și la oieri: baci, cioban, strungar... slujitori, măgari, berbeci etc.
bine ca s-a desfiintat rapid pe veci,. chiar o meriti.
Ne doare exact la Vasilica Tastaman pe cine urmărește scârba fcfcsb ...
pai logic ca ,conteaza doar ce spune uefa si fifa. doar jucam in competitia lor. cand o sa jucam in competitia justitiei,atunci o sa mai discutam. dar cat timp jucam sub egida uefa,ea decide. oricum,suntem intr-o situatie penibila. doar in romania se putea intampla asa ceva. asta este,vor razboi,o sa primeasca. s-a desfiintat rapid,brasov etc. o sa desfiintam si dinamo si cfr cluj daca asta vor. o sa ramana doar Steaua in liga 1,dintre echipele cu traditie.
da?pai unde s-a intalnit argaseala cu golofca, vad ca asa scriu gesepistii :) poate la casa armatei ? :) asta daca i-a lasat talpan :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.