Alte știri din fotbal
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
0
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
„A refuzat oferta” » Decizie-șoc luată de Florin Tănase
2
Cum a ajuns Ronny Labonne la FCSB: „Recunosc că am luat modelul Craiova. M-a întrebat asta și m-a cucerit!”
2
Știri din fotbal internațional
Mexic - Coreea de Sud, în grupa A de la Campionatul Mondial » Câștigătoarea își asigură poziția de lider
0
De ce plângea marcatorul Africii de Sud înainte de startul meciului
0
Reacția selecționerilor, după Cehia - Africa de Sud 1-1 » „Trebuia să marcăm cel puțin două goluri” / „Sunt extrem de mândru”
0
Presa din Cehia a „explodat” după rezultatul cu Africa de Sud: „Dezastru”, „inutilitate totală” și „calificare SF”
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Topul destinațiilor de vacanță din Europa în care verile sunt răcoroase, ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
Corect , deci Silvica merita si el o bagatela de 2-3 ani ca i-a omorat pe niste nevinovati , nu ??????? N-am inteles ce are justitia cu oirel , dar marog , unii asa gandesc !!!!
Oricum sunt mai mulți vagabonzi decăt oameni normali la cap în lumea noastră.
Pai Doamne iarta-ma daca am ajuns sa-l comparam pe Lung cu Gogoasa, mai bine stam la fcsb-ul oierului pe net, decit sa comentam pe aici, corect ? Pai unul care se duce acasa si ia o bita de baseball si bate doi oameni ar trebui sa stea nu un an, ci 20 de ani dupa gratii.
Adica Silviu Lung a omorat 2 persoane intr-un accident de masina unde a depasit pe linie continua , si asta NUMAI pt ca a batut cu bata cateva persoane face puscarie ????? Pai e normal ????? Unde a gresit justitia craioveana ????????/
Individul asta a fost capitanul noii clone a lui mititelu si in acelasi timp mina dreapta a "patronului" care conduce adunatura numita Peluza Sud. De fapt Gogoasa este emblema noii echipe a lui Mititelu : violent, needucat, sluga a booveanului. Ca sa vada toata Romania adevarata fata a imposturii numita "echipa de fotbal a lui mititelu". Sa vezi gluma ca mititeii sint furiosi pe net pentru ca presa publica aceasta stire adevarata, ca presa asociaza echipa de fotbal cu Gogoasa. Echipa de fotbal este Gogoasa dragi mititei. Asumati-l 100 % ca n-am vazut s-a alungati de pe teren si nici din rindurile adunaturii Peluzii Sud.
O lichea mai puțin în libertate dar pentru cate a facut e cam mica pedeapsa.
Acum vreo cateva zile ii suflati in cvr astuia pentru actele lui de eroism. Penibililor !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.