Alte știri din fotbal
Gică Hagi, primul an pe minus la Farul! » Suma istorică intrată în conturi din sponsorizări, în ciuda eșecului sportiv
0
Panduru a tras o concluzie amară după ce Lucescu și-a încheiat mandatul
0
Directorul GSP, detalii din ședința în care lui Lucescu i s-a făcut rău » Deranjat de reacția a doi fotbaliști: „A leșinat pur și simplu!”
0
Mircea Sandu, circumspect înaintea numirii noului selecționer: „E unul dintre copiii mei! Nu știu cum va fi colaborarea cu Burleanu”
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Gabi Simion ai auzit de : Răducanu,Pop,Dan Coe,Motroc,Greavu,Dinu, Jamaischi ,Nasturescu,Ion Ionescu,Dumitriu II,Codreanu. Au fost campionii României ! Ai auzit de Giusy Baratky,Bogdan,Auer,Lengheriu, Rășinaru,Bazil Marian ?Primii luptau cu Dinamo și Steaua. Ultimii au fost puși să rejoace finala Cupei României cu Venus. Gavrilă Marinescu șeful lui Venus era Prefectul Poliției Capitalei .Se petrecea dacă nu greșesc în 1938.
Lasa ca toti visati sa va intaliniti macar odata in viata cu dl Becali ca poate va da si voua ceva sau macar o poza cu el.
Bine ca recunosti si tu Pancule ca in fotbalul romanesc exista un singur conducator de club adevarat si anume Mihai Stoica. Toata viata ta ai visat la bani lui domnul Becali si acum visezi si la oameni de la Steaua. Serie B e un vis prea mare pentru voi.
Pancu: vin( alb sau roșu?) cu scuze, dar spun o gogomănie și mai mare.
Un exemplar de urmat care a facut puscarie ?
DANIELE , Doamne ferește !!! Orice , numai specimene de genul PUSCARIASULUI pomenit de tine , NU !!!
Voi aveți nevoie incontinoare de PSD fără academia de partid nu puteți , sau nu puteați nici măcar sa promovați din punct de vedere legal dar trandafiri v-au ajutat ăștia care va dați echipa muncitorilor sa dea naibi sa nu votați .!
Rapid nu are nevoie de un puscarias, nu are nevoie de oameni care ies din cutii de carton, Rapid are nevoie de oameni integri, oameni curați ca Nico, ca Matei... deci Pancone, artrebui să-ți ceri scuze la scuze...
si ce vrei amice,sa dea stiri numai despre voi.nu uita ca rapidul are suporteri mai multi decat foarte multe echipe din liga 1 a,asa ca sterile sunt binevenite.nu crezi ca lumea sa cam plictisit citind una,una despre vrajile lui becali?
Îl credeam mai inteligent pe asta dar realitatea e crunta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.