Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 4

A electrizat audiența TV! Câți telespectatori s-au uitat la CSA Steaua - Academia Rapid

« Înapoi la articol

Comentarii (8) Adaugă comentariu

mdf.  •  17 Aprilie 2018, 01:32

50 de fcsbei :)) lesin

satyricon  •  16 Aprilie 2018, 23:43

A fost a 4-a dupa Kanal D si România TV?!! :)))))))))))))) Fabulos! Ce audienta, ce meci, ce incantare ... ce de capete in gura!

andyandrei2015  •  16 Aprilie 2018, 23:27

hahaha,aproape jumatate de milion la clona si fcrb,cand joaca steluta adevarata se uita minim 2,5 mil ,statistica oficiala

Marcel Holota  •  16 Aprilie 2018, 22:43

Numai in mintea voastra de ziaristi mincinosi

rumunek  •  16 Aprilie 2018, 21:43

Da, m-am uitat la meci. Asa cum ma uit la meciurile oricărei echipe care are numele Steaua de la orice sport. Dar la stadion merg la echipa din liga 1. Ceea ce ma face in ochii si comentariile unora pe aici fecesebist, gigist, oaie, sclav, etc. Asta cu toate ca am călcat in Ghencea prima data in 1985, plus Floreasca sala si bazin sau fostul 23 august. Probabil ca mai sunt telespectatori ca mine, la fel cum sunt si cei pe care nicio parte nu i-a convins. Succes!

para.para  •  16 Aprilie 2018, 20:46

Postat de catalynn2 pe 16 Aprilie 2018, 20:19

Firesc, inca o dovada ca "desenul" vinde al naibii e bine! Atat cel al Stelei cat si al Rapidului :-)))) Sunt curios ce audienta vor avea la meciul de L1 de azi (Astra - fcsb). In tribuna ma astept ca numarul specatorilor desenati in peluza sa il depaseasca pe cel al celor care au platit bilet :-)))

Total gresit. Specatorii desenati in peluza de la meciul lui fcsb o sa devina reali si o sa fie fix cei de la meciul Steaua - Rapid. Si uite asa fcsb o sa aiba in tribune la Giurgiu, 36.000 de suporteri. Te-ai prins? Hartia de impachetat guvizi, asa cum ne-a obisnuit deja de ani de zile, o sa treaca spectatorii de la meciul de sambata in dreptul lui fcsb. Istoria mai cunoaste cazuri.

catalynn2  •  16 Aprilie 2018, 20:19

Firesc, inca o dovada ca "desenul" vinde al naibii e bine! Atat cel al Stelei cat si al Rapidului :-)))) Sunt curios ce audienta vor avea la meciul de L1 de azi (Astra - fcsb). In tribuna ma astept ca numarul specatorilor desenati in peluza sa il depaseasca pe cel al celor care au platit bilet :-)))

Nicola Gigi-Romeo  •  16 Aprilie 2018, 19:42

E ceva normal. Înainte Steaua!!!❤️