Alte știri din fotbal
Gigi Becali a plecat în vacanță și a delegat responsabilitatea pentru transferuri: „El știe tot acum!” » Destinația aleasă de finanțatorul FCSB-ului
4
Florin Prunea vede o echipă „la ani-lumină” față de rivalele din Superligă
1
Florentin Petre: „Nu cunosc niciun jucător transferat de Dinamo. Nu erau doriți de noi”
0
Varga a spus STOP! Mesajul transmis oamenilor din conducerea lui CFR Cluj
1
Știri din fotbal internațional
Cod roșu la Philadephia: jucătorii vor resimți la sol 46 de grade! » Planul adoptat de FIFA împotriva caniculei
0
Goncalo Gregorio, fostul golgheter al lui Dinamo, a fost prezentat la noua echipă!
0
Canada - Maroc, prima optime de la Campionatul Mondial » Asediu al canadienilor: două ocazii mari ratate!
0
Leandro Trossard pleacă de la Arsenal! Cu ce echipă din Europa e aproape să bată palma
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
4
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Funeraliile lui Ali Khamenei au început la Teheran. Autoritățile se ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Domnilor sunt grăbit, dar am intrat putin aici sa va reamintesc ca fcsb NU e Steaua Bucuresti! O seara buna!
Sa ti fie Rușine pentru aceasta comparație...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La bine și la rău cu STEAUA mereu! Forza STEAUA!!!
Mai sinistru este sa tii cu o echipa detinuta de un patron ca gigi becali.
Vin niste "sportivi" si se muta abuziv in ea,tu ce faci????? Astepti 20 de ani ca sa sesizezi politia,sau mergi in clipa aia sa reclami ca ti-au spart unii casa???????????????????????
In mod normal gigimea tine cu Ciulniţa! Ei de pe acolo si sunt, nici o surpriza!;)
i-am suprat rau pe azorei, se multiplica astia mai ceva ca ramale, ete-i cum apar, numai `useri noi` :))))) mor de ras fratilor:))
unii dintre tradatorii care posteaza pe site, este userul Catalynn, sl si inca vreo 2-3, impreuna probabil ca au cateva zeci de conturi, vor incerca sa va manipuleze cu orice pret! Tradatori sunt perversi, aveti grija! Ei se dau dupa cum bate vantul. Spre exemplu fanul lidereului suprem no1 de pe site(talpan), Catalynn sustinea acum vreo 4 5 ani ca FCSB e steaua, ca are continuitate, acum va va spune ca nu e asa! Asta e tipolgia csa-istilor regali, ei tin cu cine le da pomana, azi cu csa regal, maine poate cu fcr 1923 si asa mai departe!
superb! si sa nu uitm ca sunt imagini cu talpan de prin 2007 dansand in loja pe ghencea la victoriile stelei, deci talpan, care chipurule a incput cu rapoartele de prin 2003, el insusi, sustinea ca fcsb e steaua, daca liderul lor suprem e ipocrit, ce pretentii sa ai de la celalte minti inguste?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.