Alte știri din fotbal
Dinamo cu echipa secundă la Cluj: 5 detalii interesante înaintea ultimei etape cu „frații” de la U
0
Cristiano Bergodi a râs cu poftă când a fost întrebat dacă va continua cu U Cluj: „Ei știu...”
0
Dinamo a anunțat noul parteneriat cu gigantul din România: „Tradiție de peste 70 de ani”
3
Surpriza de la lot, comparată cu Gică Hagi la prima convocare: „Așa a făcut și Lucescu”
4
Știri din fotbal internațional
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Scandal în Premier League? » Chelsea îi solicită lui Manchester City o compensație!
0
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Vorbește un cârlan!
Deocamdata, observ ca, ti-ai pus sigla echipei pe care o consideri hoata, in loc sa iti pui sigla favoritilor tai sau sa nu pui nimic asa ca mine !
Nu-i nevoie de cioban .. s-a vazut aseara cum se comporta ai vostri 'fani' .. ii alungati singuri pe restul
ATUNCI DE CE NU SUNTETI VOI IN LIGA 1,SI UEFA NU VA RECUNOASTE,CLONA HOATA
Deci cine a avut dreptate? Au fost mai multi rapidisti asa cum.zicea Becali? Comentatorii asa spuneau. Stiu, o sa spuneti ca sunt si ei cu Becali. Tristilor. Ramaneti in divizia a patra
Ce istorie faceti din 1947 când voi sunteti infiintati in 2017 sunteti penibili toti :)))
Un fenomen creat de digi si rapidisti , că voi va duceati în bălăriile din Chiajna . Nu te mai da rorund Lăcătuș .
Ce istorie !? Din care echipa a-ti renascut !!! Din Armata cu caii de lemn !!!
Scriu istoria a ce? A rusinii?? Cum e posibil sa vii dupa 15 ani sa spui ca ti s-a furat clubul dar toata perioada asta sa nu faci nimic?? Cum e posibil sa nu fie nimeni din CSA responsabil pt lucrul asta?? Sa fim seriosi... niste oportunisti.
In 1-2 ani se va intampla si cu acest fâs,reprezentat de CSA,ce se intampla cu orice fâs:se va risipi in aer,ca si cum n-a fost.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.