Alte știri din fotbal
Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
1
Start în Hermannstadt - FCSB și Unirea Slobozia - UTA Arad » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
1
Temerile lui Alex Albu s-au adeverit! FCSB, formulă experimentală la Sibiu după acuzațiile ex-rapidistului: „Spuneau că ne retrogradează”
1
Surpriză de proporții! Pe cine a ales Gigi Becali antrenor la FCSB » „L-am pus acum o oră. A semnat băiatul pe 1 an”
9
Știri din fotbal internațional
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Goooolazzzzzzoooo! :-))))
Dar despre restu echipe de amatori de ce nu faceti articole? Cu ce este CSA Regal mai presus?
Rog fecesebistii sa nu mai polueze acest forum cu prostia lor. Hai dati-i drumul. Avem de sarbatorit aici! :)
cum au aparut, asa si dispar. Ca o comparatie : mai tineti minte cati sustinatori avea Dragnea la sediul DNA? E vreunul sa faca greva foamei la Rahova pentru marea "nedreptate"? Asa si sustinatorii ciobanului. Azi, ca mai ciugulesc ceva, se schimonosesc si urla pe aici. Maine, cand n-or mai avea de unde, gata, dispar.
Fece5bistii cand vad cifra cinci la un scor de fotbal intra intr-o criza de panica.
:)))FCSB e inca finaintata de un talhar care s-a imbogatit folosind numele Stelei. Steaua, din cauza asta a luat-o de jos, acum urmeaza sa fie in liga a 3-a abia. Nu fii nesimtit!
5-1, nici o valiza bine burdusita nu mai intoarce scorul....ca sa-l citam pe imparat, premierea nu e mita.
Sa curgă șampania!!! :-))))
incep sa cred ca Steaua poate sa bata ***:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CSA este entitatea care are in posesie bunul Steaua Bucuresti. Nu exista CSA Steaua. Asa cum *** Gigi Becalie are in posesie FC Fcsb 2003 SA Popesti-Leordeni. Daca vrei putem sa-i zicem asa cum vrei tu: FC Sbecali si CSA Steaua. Dar Steaua Bucuresti este o singura echipa si joaca acum live.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.