Alte știri din fotbal
Probleme pentru FC Argeș înainte de duelul cu Dinamo. Bogdan Andone: „A venit cu o stare de oboseală acută. Trei zile ne-am antrenat pe teren mic”
0
Victor Pițurcă a reacționat după anunțul lui Miruță: „Gigi e în relații cu ei, fac afaceri împreună”
0
FC Botoșani - FCSB » Duelul pentru locul 1 în play-out: echipele de start
1
„Acoperișul Arenei Naționale funcționează! Are 36 de motorașe” » Anunț important pentru FCSB, Dinamo și Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Explicațiile falimentului Mondial al naționalei: „Serie A subtitrează fotbalul în italiană. Străinii au confiscat-o!”
0
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Primele declarații
2
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine e azerul care controlează 600 de petroliere fantomă rusești și vinde ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Mitica face ce a facut toata viata, isi bate joc de "ulime". In tur au fost 13000 de suporteri iar acum, in retur, vor fi 20000 de suporteri. Pai la echipele din Liga I nu vin atatia suporteri intr-un campionat intreg. De ce nu vin spectatorii in Liga I daca joaca asa bine fotbalistii. De ce il prefera le Pancu sau Predescu in dauna lui Rolando Deaconu?
E mai la Nord fata de peninsula din care se trag stramosii tai. Vezi ca am avut cinciul la geografie?Altceva?
E clar ca tu traiesti in lumea ta si ca ai ramas corigent la geografie. Mogosoaia nu e Bucuresti!
STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. tradatorii astia de la mapn si csa care au inventat clona csa regal,trebui sa intre la parnaie pentru deturnare de fonduri.
Nostalgicii si ignorantii care vor participa pe 14 aprilie la spectacolul penibil de pe stadionul redevenit 23 August, vine sa vada zbaterea unor fantasme, fosile, ale socialismului de tip sovietic, care încearcă sa revină la viața. Partidul unic, partidul stat di brațul sau armat, adică armata revoluționara. Asa se explica de ce ka acest spectacol odios vom vedea i echipa militară, Fc Kaki, a cazarmei sovietice CSA si o echipa a primărie de partid, Rapid Academia de Partid. Doua făcături oribile, odioase a unei democrații originale care se apropie mai mult de autoritarismul epocii de aur decât de democrația UE ! O noua rusine pentru România!
Esti nervos prostalaule ?
"Cine nu are batrani, sa-si cumpere"...Sa traiesti, nea Mitica, se vede ca ai inceput sa te cureti de pacate!...-:)
Ce treaba are asta cu Steaua, el are treaba cu banii. Un suporter are sa mearga si in liga a 10 a sa-si incurajeze echipa. Astia de weeckend vin doar sa vada un adversar puternic sa aiba ce pune si ei pe "faisbuc" cu un comentariu sub poza: am vazut Madrid sau Juventus.
Parerea mea este ca meciul de aseara nu a fost blad ( incepand de la scorul de 2-0 ) .........cei de la CFR sunt singuri in play off , cei de la fcsb au 4 parteneri ( craiova , viitorul , astra si iasi ) ............FCSB nu v-a pierde nici unu punct impotriva celor 4 echipe ...
Si la Liga 1 ce sa vada lumea? Cum jucatori scumpi se prefac ca iau in teren puncte deja aranjate cu valize intre patroni?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.