Comentarii (129) Adaugă comentariu

Stefan Anghel  •  14 Iunie 2018, 14:53

pt stiripebune.ro :" de ce nu dati si poze cu barbati in costumul lui adam ?! pt ce aceasta discriminare ?! numai fetele e frumoase ?! vrem barbati dezbracati...eu prefer grashii cu slaninile atarnand ! daca e bal,bal sa fie !

Traian Popa  •  14 Iunie 2018, 14:50

Dacă csa merge în liga a 3 a, ca invitata, atunci Rapidul sa fie invitata în liga a 2 a, precum Craiova! Atunci se face cu adevărat dreptate! Rapidul a fost mereu defavorizat! FRF, ar face o reparație morala față de acest club de tradiție! Deșteaptă-te FRF!

Stefan Anghel  •  14 Iunie 2018, 14:50

Postat de corectu pe 14 Iunie 2018, 07:25

Fotbalul nu se mai joaca dupa niste regulamente?

daca *** nu aproba despre ce lege vorbim ?!

Stefan Anghel  •  14 Iunie 2018, 14:48

Postat de Sorin Cernatzki pe 14 Iunie 2018, 14:36

Istoria este ciclica , 1948 promovare nelegală 2018 la fel.Oare A Rapid de ce a mai jucat cu ei ? Iar Rapidul se va bătea cu ei și în L 3 ? MIZERIE.

asa sa fie ?! retrogradati in liga a 4-a ,nu a 5-a cum era normal ! in meciul tur din giulesti terminat 1-1 steaua v-a dominat.au fost adusi matusalemii si v-ati impus ! numai ca au fost adusi ilegal,o spune talpan ! care e problema voastra ? nu aveti decat legea *** si ascultati doar *** ?! legea e lege pt toti !

Sorin Cernatzki  •  14 Iunie 2018, 14:36

Istoria este ciclica , 1948 promovare nelegală 2018 la fel.Oare A Rapid de ce a mai jucat cu ei ? Iar Rapidul se va bătea cu ei și în L 3 ? MIZERIE.

unico_biancorossi  •  14 Iunie 2018, 08:59

Postat de Izabela Iuliana Nazare pe 14 Iunie 2018, 08:32

da ,dupa regulamentul lui nea jiji !

.)

Izabela Iuliana Nazare  •  14 Iunie 2018, 08:32

Postat de corectu pe 14 Iunie 2018, 07:25

Fotbalul nu se mai joaca dupa niste regulamente?

da ,dupa regulamentul lui nea jiji !

gicab  •  14 Iunie 2018, 07:32

Postat de para.para pe 14 Iunie 2018, 01:27

In romanika sa tineti minte: fcsb, steaua, csa sau cum s-o mai chema echipa bolsevica, NICIODATA NU O SA PROMOVEZE si NICIODATA NU O SA RETROGRADEZE.

Est tare confuz... pana la urma de cine vorbești ... de echipa armatei ori de a lui vasi?

gicab  •  14 Iunie 2018, 07:29

Postat de observator_federal pe 14 Iunie 2018, 07:17

Spui numai prostii... iar fotbalul românesc este "ciuruit" de multă vreme.

Ce să i ceri unuia ce el? Chiar dacă a făcut-o ... a a făcut-o la ordin pe care trebuie sa și-l asume cei ce l-au dat...

corectu  •  14 Iunie 2018, 07:25

Fotbalul nu se mai joaca dupa niste regulamente?

«

1

2 3 4 5

...

13 »
«

»