Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 4

EXCLUSIV AMFB cere oficial FRF ca Steaua și Rapid să promoveze împreună în Liga a 3-a: "Da, e adevărat. Am comunicat Federației"

« Înapoi la articol

Comentarii (129) Adaugă comentariu

Stefan Anghel  •  14 Iunie 2018, 14:53

pt stiripebune.ro :" de ce nu dati si poze cu barbati in costumul lui adam ?! pt ce aceasta discriminare ?! numai fetele e frumoase ?! vrem barbati dezbracati...eu prefer grashii cu slaninile atarnand ! daca e bal,bal sa fie !

Traian Popa  •  14 Iunie 2018, 14:50

Dacă csa merge în liga a 3 a, ca invitata, atunci Rapidul sa fie invitata în liga a 2 a, precum Craiova! Atunci se face cu adevărat dreptate! Rapidul a fost mereu defavorizat! FRF, ar face o reparație morala față de acest club de tradiție! Deșteaptă-te FRF!

Stefan Anghel  •  14 Iunie 2018, 14:50

Postat de corectu pe 14 Iunie 2018, 07:25

Fotbalul nu se mai joaca dupa niste regulamente?

daca *** nu aproba despre ce lege vorbim ?!

Stefan Anghel  •  14 Iunie 2018, 14:48

Postat de Sorin Cernatzki pe 14 Iunie 2018, 14:36

Istoria este ciclica , 1948 promovare nelegală 2018 la fel.Oare A Rapid de ce a mai jucat cu ei ? Iar Rapidul se va bătea cu ei și în L 3 ? MIZERIE.

asa sa fie ?! retrogradati in liga a 4-a ,nu a 5-a cum era normal ! in meciul tur din giulesti terminat 1-1 steaua v-a dominat.au fost adusi matusalemii si v-ati impus ! numai ca au fost adusi ilegal,o spune talpan ! care e problema voastra ? nu aveti decat legea *** si ascultati doar *** ?! legea e lege pt toti !

Sorin Cernatzki  •  14 Iunie 2018, 14:36

Istoria este ciclica , 1948 promovare nelegală 2018 la fel.Oare A Rapid de ce a mai jucat cu ei ? Iar Rapidul se va bătea cu ei și în L 3 ? MIZERIE.

unico_biancorossi  •  14 Iunie 2018, 08:59

Postat de Izabela Iuliana Nazare pe 14 Iunie 2018, 08:32

da ,dupa regulamentul lui nea jiji !

.)

Izabela Iuliana Nazare  •  14 Iunie 2018, 08:32

Postat de corectu pe 14 Iunie 2018, 07:25

Fotbalul nu se mai joaca dupa niste regulamente?

da ,dupa regulamentul lui nea jiji !

gicab  •  14 Iunie 2018, 07:32

Postat de para.para pe 14 Iunie 2018, 01:27

In romanika sa tineti minte: fcsb, steaua, csa sau cum s-o mai chema echipa bolsevica, NICIODATA NU O SA PROMOVEZE si NICIODATA NU O SA RETROGRADEZE.

Est tare confuz... pana la urma de cine vorbești ... de echipa armatei ori de a lui vasi?

gicab  •  14 Iunie 2018, 07:29

Postat de observator_federal pe 14 Iunie 2018, 07:17

Spui numai prostii... iar fotbalul românesc este "ciuruit" de multă vreme.

Ce să i ceri unuia ce el? Chiar dacă a făcut-o ... a a făcut-o la ordin pe care trebuie sa și-l asume cei ce l-au dat...

corectu  •  14 Iunie 2018, 07:25

Fotbalul nu se mai joaca dupa niste regulamente?

«

1

2 3 4 5

...

13 »
«

»