Alte știri din fotbal
Mihalcea, pe picior de plecare de la UTA?! » Urmează ședința decisivă cu conducerea
0
Gigi Becali a ales între Dinamo și Rapid: pe cine ar vrea la barajul de Conference
0
Start în runda 6 din play-out-ul Ligii 2 » Luptă aprigă pentru salvarea de la retrogradare
0
Leo Grozavu și-a ales favorita la titlu: „Mi-ar plăcea să o văd în cupele europene”
0
Știri din fotbal internațional
Dorit de FCSB, Adrian Șut a suferit un moment umilitor în Emirate!
0
De Zerbi, apel vehement înainte de meciurile decisive pentru salvarea de la retrogradare: „Nu vreau oameni lângă mine care plâng”
0
Presa din Turcia a tras concluzia, după al doilea meci al lui Mirel Rădoi la Gaziantep
1
Cristi Chivu rezolvă primul transfer al verii » Jucătorul și-a dat acordul să vină la Inter
3
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
0
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
4
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
17
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Se rescrie istoria după desecretizarea arhivelor diplomatice? Cele trei ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
femei , batrani si copii luati la bataie nevinovati in tribunele Arenei Nationale ... asta se doreste din partea MaPN ? spectatorii sa fie batuti de cei care se intituleaza "ultrasi" ? nu mi se pare corect sa merg la un meci si sa fiu calcat in picioare de oamenii care iubesc UM02301 Ghencea , acei suporteri care fac numai scandaluri peste tot pe unde merg !
Și dacă pe 9 mai, completul format doar din judecătoare ce habar nu au de fotbal , va hotărî în bună tradiție împăciuitoristă: L1 + L4 = L5? Adică instanța decide ca părțile să fuzioneze și să înceapă noua viață din liga a cincea:))
Văd că toți gigiștii au îmbrățișat lozinca "FCSB=Steaua"... Au tupeul să susțină și că "Steaua=FCSB"? Probabil că nu... Ar fi benefică o despărțire definitivă între cele două entități sportive - dintre care doar una să fie Steaua și recunoscută de toată lumea - dar și între susținătorii lor, dintre care doar unii trebuie să se poată considera și să fie recunoscuți drept "steliști". Legea să-și spună cuvântul și să se aplice! Cei care întrețin confuzia, să plătească pentru incitare la violență (s-au văzut aseară cât de ușor pot degenera evenimentele). Acțiunea iresponsabilă (chiar așa, nu răspunde nimeni de afirmațiile la posturile TV?) a massmedia părtinitoare până la obediențã, să înceteze!
Aia ca tine!
Domnu Talpan, de ce in 2003 comadantul CSA Rosu dar si George Boroi au semnat transformarea echipei in SA? Si cum a ajuns echipa pe vremea fratilor Paunescu sa imprumute milioane de dolari in perioada 2000 - 2003 de la George Becali? Daca tot stati cu dreptatea in gura, mergeti pana la capat! Am impresia ca toti il aratam cu degetul pe Becali, desi sunt unii care au profitat de pe urma echipei Steaua iar cand nu au mai avut ce sa stoarca s-au imprumutat la Becali cu promisiunea ca ii dau echipa in schimbul banilor.
Da, o stabilesc prostii de pe gsp:))))))))))))))))))))))
Certifica iosif prostalaul.
Like! Idiotul asta vrea direct in Liga a II-a; habar n-are ca pentru asta trebuie sa se afilieze la FRF; si ca sa se afilieze la FRF trebuie sa devina societate comerciala de drept privat, nu cum e acum, societate de drept public, club departamental. Pentru ca asa scrie in statutul FRF: "Cluburile sportive de drept public nu pot fi membre ale FRF. Cluburile sportive de drept public afiliate în prezent la FRF au obligatia ca, pana la data de 01.07.2012, sa se organizeze în cluburi sportive de drept privat, în caz contrar urmând a fi excluse." Ca sa devina club sportiv de drept privat trebuie ca CSA-ul sa-si vanda/inchirieze/concesioneze sectia de fotbal; altfel poate sa castige prostanul de Talpan inca 1000 de procese, ca nu se poate!!!
Dintre cei cinci din imagine, trei sunt (confirmat, cu dovezi) bautori de spirt tras prin paine
salvati aceasta fotografie !!! de ce ?! pt ca ea prezinta varful de lance ai armasarilor ajunsi globe...nu numai ca nu au evoluat,au involuat....detaliez...poza ne prezinta jucatorii care au castigat pe vremea comunismului C.C.E...ei nu au evoluat,nu au fost primiti sub soarele post revolutie si s-au retras la umbra nucului batran UM02030...ei reprezinta steaua armatei,echipa pe care generalii anilor 96,au privatizat-o lui viorel paunescu...acesta nu a avut bani sa o tina la nivel european si a maritat-o cu nea gg.omu a luat-o fara tragere de inima dar cu conditia fara burtoshii de la popota...sarim in timp...steaua armatei promoveaza in liga a 2-a trebuie privatizata iar,nu de forma ca manevra cu viorel ci de-adevaratelea.....cine investeste 3-4-5 ani din buzunarul sau pana echipa ajunge la un nivel inalt ??? NIMENI ! continuam-se gaseste un fraier cu bani(!!!) si o privatizeaza....ce fac burtoshii fara jucarie ? isi fac alta echipa in liga 4-a iar laca,tudorel,piti666,balint si motzatzei vin la teve cu cupa si ne spun ca adevarata steaua e inca in liga a 4-a tot la generalii burtoshi(acest cuvant inlocuieste un altul care se termina in ***)....deci din 2 --1 ori armata a gasit izvor de profit etern din folbal,ori susnumitul cioby nu e un ginere eligibil pt frumoasa armatei...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.