Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
S-au marcat 4 goluri în Tunisia - Japonia, cu Kovacs la centru » Încă o echipă eliminată
0
Istvan Kovacs a primit ajutor la o fază milimetrică în Japonia - Tunisia
0
Raphinha, accidentare confirmată! » Decizia selecționerului Carlo Ancelotti
0
Lovitură pentru Germania: un titular ar putea rata tot Mondialul! Julian Nagelsmann: „Nu arată bine!”
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Ilie Bolojan, singurul rămas în cursă pentru șefia PNL, cu Oana Gheorghiu ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Jurist norvegian, după filmul „Fjord”, inspirat din cazul familiei ...
Libertatea
Talpan asta ,are propriul lui razboi cu Becali,pesemne Gigi a închis robinetul de bani generalilor.Vina îi aparține 100% lui Becali,nu a preluat clubul cum se face,,legal’’,adică sa-i fie date toate actele in regula,a greșit probabil din cauza emoțiilor momentului,atunci îl ajuta și un avocat mediocru,acum.... In rest prosteală pe fata,Talpan își da seama după mulți ani ca Steaua nu e Steaua?Suporterul Talpan care mergea la meciurile Stelei din era Becali? Imaginativă ca mâine vine cineva la usa dumneavoastră și spune ca un bun pe care in aveți de mulți ani de fapt îi aparține. Generalii conducători ai Stelei l-au chemat pe Becali la echipa,au semnat cedarea ei,Becali a băgat banii și acum fluiera a paguba.De acord,Becali nu este un model de conducator dar așa cum este omul asta a ținut Steaua la un nivel acceptabil de performanța interna și europeană. Doar in România poți fii furat pe fata și in văzul tuturor.Fcsb este Steaua București.Parerea mea.
Ba, pai sa aduca ma si bani. Cu procesele e simplu in romania.
Au fix nimic acolo unde conteaza... Insa prosti care pun botul la asa ceva sunt multi... Nu ca ar fi de mirare! Asta e, de fapt, Romania de astazi!:))) Te mai mira chestia asta, de acolo, din America in care traiesti tu???
Ce a facut talpan ? A scris istorie. Wow, cati ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alt prost. De unde iesiti mă?
da frustrat esti ma tataie. Pun pariu *** si nici bani de ***. *** Talpan. El a scris istorie tu esti un ratat care nu isi afiseaza nici numele de frica.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Decizie juridică corectă! Gigi nu are dreptate! Unde era in 86??...
Sunt cu rușii? Băi, ești nebun! :)) Sunt mai patriot decât tot neamul tău adunat la un loc, băi Ticule!
acest articol nu este semnat. Nu va e frica sa nu va dea Talpan in judecata? stirile false si minciunile se platesc. A mai obtinut bani de la oier, vreti si voi sa platiti? hai sa va vad care a scris *** asta de articol? si vad ca este doar o poza care este transferta, nu mesaj unui jurnalist! Iar voi astia care scrieti ca prostii le faceti ca banditii astia de *** publicitate! un site de *** ca si ala care a postat> sa te vad ca poza baaaa....*** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Talpan a fost in Afganistan, Tu unde ai fost ma ***? in *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.