Alte știri din fotbal
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult!
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?
0
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Dezvăluiri despre Mirel Rădoi: „A clacat psihic!” » Semnal de alarmă pentru Mihai Rotaru: „Cei care vor să-l copieze pe Becali nu vor reuși”
0
Știri din fotbal internațional
Ovidiu Ioanițoaia a vorbit cu Mircea Lucescu imediat după FCSB - Fenerbahce
0
Fostul jucător al Barcelonei, atac grobian după ce și-a luat cetățenia mexicană: „Viva Cataluña, Puta España!”
0
„Nu e OK ce a făcut Elias” » Fostul jucător important de la FCSB, mesaj clar pentru Charalambous
0
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
La bine și la greu, cu Steaua mereu!
Am citit echipa. Copii astia nici nu au visat ca vor juca vreodata la steaua. Intentionat steaua cu s mic.
Random, hai ca esti ofticos!!!
Becalioti vor intra și iei in istorie pt ca sunt unici in lume, sa vi la meciuri doar pt finanțator , adică susținător de finanțator , ăștia care au cumpărat câte ..? 41 -42 de abonamente , pai cum sa cumpere samantarul bilet la meci sau abonamen când ne da nea jiji bilet , cel mai iubim noi pe el ca fără el ce ne-am face, fără can canul lui de prost gust .! Ce ne-am face dacă antrenorul ar antrena echipa ,jucatori nu ar mai fi jigniți am angaja profesioniști la echipa și ne-am comparat normal pai nu ar mai veni nici un becaliot la meci .
te oftica treaba ,nu?
complet fals,nu a preluat nimic. a murit,nu poti prelua viata de la un mort. chiar ca esti prost.
Nu ne intereseaza ca te simti tu mai bine de cand clona cu care tii are marca, sigla si culori
Necuvântătoare susținător de finanțator, jiji când a intrat in fotbal sa dus totul de râpa așa ca fcsbeul tău e 0 fotbal ori cum , ăștia ca tine care au rămas alături de jiji va înțeleg voi veniți pt finanțator atât, nimic in comun cu fotbalul , atâta timp cât exista can can pe pâine . Am uitat de semințe ca ăștia sunteți .
S-a desființat doar o societate comercială. FC Rapid, echipa de pe primul loc din liga a 3-a, a preluat marca, sigla și culorile.
ia intreaba-i pe clonatii aia de la csa ce parare au de bixbi? atunci o sa vezi situatia cu adevarat. gata baiete s-a terminat totul. drum bun si la revedere.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.